De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Goede kwaliteit, op tijd productietijd! Betrouwbare leverancier!

—— Ruben Martin

Het product is zo aardig en moeilijke situatie goed met mijn materiaal. Verwacht onze volgende samenwerking.

—— Rasa Zarske

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Attenuator

(33)
China Het wijfje aan Mannelijk Type bevestigde de Optische Multimode Hoge Precisie van van Dempersc/LC fabriek

Het wijfje aan Mannelijk Type bevestigde de Optische Multimode Hoge Precisie van van Dempersc/LC

Wijfje aan Mannelijke Optische de Dempersc van de Typevezel/LC/multimode Demper A: Beschrijving Worden de vezel optische dempers gebruikt in de vezel optische mededelingen om de optische vezelmacht op een ... Read More
2019-07-25 11:50:42
China Bevestigde de Optische Demper van de hoge Precisievezel Type FC/de Demper van Sc LC/ST 5db fabriek

Bevestigde de Optische Demper van de hoge Precisievezel Type FC/de Demper van Sc LC/ST 5db

Bevestigde de Optische Demper van de hoge Precisievezel Type FC/de Demper van Sc LC/ST 5db A: Eigenschap a: Hoge precisie B: Goede stabiliteit c: Maximum verrichtingsmacht (1w) D: goed voor hoge krachtbron e: ... Read More
2019-07-19 11:50:33
China LC mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper 1310nm/1550nm-Verrichtingsgolflengte fabriek

LC mannetje aan Vrouwelijke Vezel Optische Demper 1310nm/1550nm-Verrichtingsgolflengte

Het Mannetje van de vezeldemper LC aan de Vrouwelijke Demper van de Vezel Optische Demper LC Snel Detail: Naam: Vaste Vezel optische demper Facultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC verminderingsvezel ... Read More
2019-03-26 11:00:06
China Het plug-in bevestigde het Optische Mannetje van de Dempersc/upc Enige Wijze 1-30dB - Wijfje voor Lan fabriek

Het plug-in bevestigde het Optische Mannetje van de Dempersc/upc Enige Wijze 1-30dB - Wijfje voor Lan

SC/UPC 1-30dB kiest Optische Demper van de Wijze Male-Female Plug-in vaste Vezel uit Snel Detail: Naam: Vaste Vezel optische demper Facultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC verminderingsvezel binnen Sc... Read More
2019-03-26 11:00:06
China Goed Optisch de Demper Singlemode Simplexsc Sc Vaste 1db/5dB van de Stabiliteitsvezel fabriek

Goed Optisch de Demper Singlemode Simplexsc Sc Vaste 1db/5dB van de Stabiliteitsvezel

Sc demper Vaste 1db/5dB van Sc van de vezeldemper Singlemode Simplex Snel Detail: Naam: Vaste Vezel optische demper Facultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC verminderingsvezel binnen Sc, LC, FC, ST, ... Read More
2019-03-12 09:51:56
China Singlemode Vast Optisch Demper Simplexlc Mannetje aan Vrouwelijke 5dB Lan van LC Toepassing fabriek

Singlemode Vast Optisch Demper Simplexlc Mannetje aan Vrouwelijke 5dB Lan van LC Toepassing

Vezeldemper Singlemode Simplexlc/upc Vaste 5dB Snel Detail: Naam: Vaste Vezel optische demper Facultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC verminderingsvezel binnen Sc, LC, FC, ST, Facultatief MU Wijze: ... Read More
2019-03-12 09:51:56
China Sc-APC FTTH bevestigde het Veranderlijke Optische het Type van Demperstop Vrouwelijke Mannetje Multimode fabriek

Sc-APC FTTH bevestigde het Veranderlijke Optische het Type van Demperstop Vrouwelijke Mannetje Multimode

Beschrijving: Wordt de vezel Optische Demper gebruikt in een grote verscheidenheid van toepassingen en kan bijna aan om het even welk vereiste voldoen waar een vermindering van macht nodig is. Eigenschappen: ... Read More
2018-12-18 17:10:09
China Vast/stop Optisch de Demper Plastic FC/APC Mannetje van de Typevezel aan Vrouwelijke Singlemode fabriek

Vast/stop Optisch de Demper Plastic FC/APC Mannetje van de Typevezel aan Vrouwelijke Singlemode

Vezel Optisch Demper Vast type of Stoptype FC/APC Mannetje aan Vrouwelijke Singlemode Specificatie Werkende golflengte: SM: 1200-1600nm of 1310nm, 1550nm&MM: 850nm, 1300nm Terugkeerverlies: Minder dan 50dB (SPC... Read More
2018-12-18 17:10:09
China Ce bevestigde Singlemode Vezel Optische Demper voor Telecommunicaties fabriek

Ce bevestigde Singlemode Vezel Optische Demper voor Telecommunicaties

Ce bevestigde Singlemode Optische vezeldemper voor telecommunicaties 1.Feature Gebied-beëindiging schakelaar zonder vereist epoxy of oppoetsen Fusie-te verbinden vezels Geen aanpassingsgel laat lage bezinning ... Read More
2018-12-18 17:10:08
China Van de de Wijzevezel van Sc LC FC ST de Enige Demper 1dB - de Hoge Prestaties van 30dB fabriek

Van de de Wijzevezel van Sc LC FC ST de Enige Demper 1dB - de Hoge Prestaties van 30dB

Beschrijving: Is de vezel Optische Demper één soort optisch passief apparaat dat wordt gebruikt om de prestaties van de optische macht in het optische communicatiesysteem te zuiveren Eigenschappen: De waarde ... Read More
2018-12-18 17:10:08
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|