De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Attenuator

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Goede kwaliteit, op tijd productietijd! Betrouwbare leverancier!

—— Ruben Martin

Het product is zo aardig en moeilijke situatie goed met mijn materiaal. Verwacht onze volgende samenwerking.

—— Rasa Zarske

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Attenuator

(33)
China Singlemode de Vezel Optische Demper van FC UPC met Metaalhuisvesting, Wit GLB fabriek

Singlemode de Vezel Optische Demper van FC UPC met Metaalhuisvesting, Wit GLB

Singlemode de Vezel Optische Demper van FC UPC met Metaalhuisvesting, Wit GLB Snel Detail: Naam: UPC Vezel optische demper Wijze: Singlemode, Multimode Type: Vast, Wijfje & mannetje De Tolerantie van de ... Read More
2018-12-18 17:10:04
China 8dB LC-Wijfje aan Mannelijke Vezel Optische Demper, het Testen materiaal optische demper fabriek

8dB LC-Wijfje aan Mannelijke Vezel Optische Demper, het Testen materiaal optische demper

het Wijfje van 8dB LC aan Mannelijke Vezel Optische Demper, het Testen materiaal optische demper Snel Detail: Naam: LC optische demper Wijze: Singlemode, Multimode Type: Vast, Wijfje & mannetje Verminderingswa... Read More
2018-12-18 17:10:04
China 15dB ST de Vrouwelijke & Mannelijke Lage achterbezinning van de Vezel Optische Demper fabriek

15dB ST de Vrouwelijke & Mannelijke Lage achterbezinning van de Vezel Optische Demper

15dB ST de Vrouwelijke & Mannelijke Lage achterbezinning van de Vezel Optische Demper Snel Detail: Naam: FC vezel optische demper Wijze: Singlemode, Multimode Type: Vast, Wijfje & mannetje Verminderingswaarde: ... Read More
2018-12-18 17:10:04
China Multimode Vezel Optische Demper met MU UPC Vezel Optische Metalen kap fabriek

Multimode Vezel Optische Demper met MU UPC Vezel Optische Metalen kap

Multimode Vezel Optische Demper met MU UPC Vezel Optische Metalen kap Snel Detail:Naam: MU Vezel optische demperVerminderingswaarde: 1dB~30dBWerkende Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nmFacultatieve ... Read More
2018-12-18 17:10:04
China 15dB vrouwelijke/Mannelijke Singlemode ST Vezel Optische Demper voor DWDM-Materiaal fabriek

15dB vrouwelijke/Mannelijke Singlemode ST Vezel Optische Demper voor DWDM-Materiaal

15dB vrouwelijke/Mannelijke Singlemode ST Vezel Optische Demper voor DWDM-Materiaal Snel Detail: Naam: ST Vezel optische demper Verminderingsvezel binnen Sc, LC, FC, ST, Facultatief MU Wijze: Singlemode, ... Read More
2018-12-18 17:10:03
China Singlemode/Multimode LC bevestigde vezel optische veranderlijke demper voor Lokaal Gebiedsnetwerk fabriek

Singlemode/Multimode LC bevestigde vezel optische veranderlijke demper voor Lokaal Gebiedsnetwerk

Singlemode/Multimode LC Vaste vezel optische veranderlijke demper voor Local area network Snel Detail:Naam: LC vezeldemperWijze: Singlemode, MultimodeVaste Attenuation1,2,3,5,10,15,20 dB of FacultatiefTerugkee... Read More
2018-12-18 17:10:03
China Hoge Vrouwelijke & Mannelijke de Vezeldemper van het Terugkeerverlies voor het Flardkoord van FC/APC fabriek

Hoge Vrouwelijke & Mannelijke de Vezeldemper van het Terugkeerverlies voor het Flardkoord van FC/APC

Hoge Vrouwelijke & Mannelijke de Vezeldemper van het Terugkeerverlies voor het Flardkoord van FC/APC Snel Detail:Naam: FC vezel optische demperWijze: Singlemode, MultimodeType: Vast, Wijfje & mannetjeVerminder... Read More
2018-12-18 17:10:03
China Sc-APC Vrouwelijke & Mannelijke Type Vezel Optische Attenuatorr voor het Testen Materiaal fabriek

Sc-APC Vrouwelijke & Mannelijke Type Vezel Optische Attenuatorr voor het Testen Materiaal

Sc-APC Vrouwelijke & Mannelijke Type Vezel Optische Attenuatorr voor het Testen Materiaal Snel Detail:Naam: Sc-VezeldemperWijze: Singlemode, MultimodeFacultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APCType: Vast... Read More
2018-12-18 17:10:03
China APC poetsmiddel binnen - lijn SM MM.vezel Optische Demper voor Lage achterbezinning en Lage PDL fabriek

APC poetsmiddel binnen - lijn SM MM.vezel Optische Demper voor Lage achterbezinning en Lage PDL

APC poetsmiddel binnen - lijn SM MM.vezel Optische Demper voor Lage achterbezinning en Lage PDL Snel Detail:Naam: In-line Vezel optische demperWijze: Singlemode, MultimodeType: Vast, Wijfje & mannelijk, In... Read More
2018-12-18 17:10:03
China Lage Facultatieve Veranderlijke de optische vezeldemper van het toevoegingsverlies voor LAN CATV Netwerken fabriek

Lage Facultatieve Veranderlijke de optische vezeldemper van het toevoegingsverlies voor LAN CATV Netwerken

Lage Facultatieve Veranderlijke de optische vezeldemper van het toevoegingsverlies voor LAN CATV Netwerken Snel Detail:Naam: Veranderlijke Vezel optische demperVerminderingsvezel binnenSc, LC, FC, ST, ... Read More
2018-12-18 17:10:02
Page 3 of 4|< 1 2 3 4 >|