De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

glasvezel-adapter

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Goede kwaliteit, op tijd productietijd! Betrouwbare leverancier!

—— Ruben Martin

Het product is zo aardig en moeilijke situatie goed met mijn materiaal. Verwacht onze volgende samenwerking.

—— Rasa Zarske

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel-adapter

(66)
China Plastic Singlemode LC/UPC aan LC/UPC Duplex Laag de Toevoegingsverlies van de Vezel Optisch Adapter fabriek

Plastic Singlemode LC/UPC aan LC/UPC Duplex Laag de Toevoegingsverlies van de Vezel Optisch Adapter

LC/UPC aan LC/UPC Duplex Singlemode Plastic Vezel Optische Adapter met Blind Snelle Details Type: SC/UPC Wijze: Singlemode Vezelkern: Simplex, Duplex Structuur: met flens, zonder flens Koker: Ceramische koker ... Read More
2019-03-26 11:18:48
China Van de Vezel de Optische Adapterr Fc van Sc/Apc LC Toepassing van het de Koppelingslocale area network fabriek

Van de Vezel de Optische Adapterr Fc van Sc/Apc LC Toepassing van het de Koppelingslocale area network

de vrije schakelaar van de steekproeven optische vezel, fc adapterkoppeling, de adapter van sc/apc LC Snelle Details Type: SC/UPC Wijze: Singlemode Vezelkern: Simplex, Duplex Structuur: met flens, zonder flens ... Read More
2019-03-26 10:38:53
China De Vezel van Ftthtoebehoren Optisch aan Ethernet-Adapter zonder het Blind van Flenssc fabriek

De Vezel van Ftthtoebehoren Optisch aan Ethernet-Adapter zonder het Blind van Flenssc

ftth het optische materiaal van de toebehorenvezel zonder het blindadapter van flenssc Snelle Details Type: SC/UPC Wijze: Singlemode Vezelkern: Simplex, Duplex Structuur: met flens, zonder flens Koker: ... Read More
2019-03-26 10:38:53
China De hybride Adapter van de Vezel Optische Kabel, st-FC/lc-FC FC aan Sc-het Wijfje van de Vezeladapter aan Mannetje fabriek

De hybride Adapter van de Vezel Optische Kabel, st-FC/lc-FC FC aan Sc-het Wijfje van de Vezeladapter aan Mannetje

Het hybride Wijfje van de Vezel Optische Adapter aan mannelijke st-FC/lc-FC/fc-Sc/Adapter 1. Toepassingen: 1. Telecommunicatie 2. CATV 3. LAN & WAN 4. Netwerk 5. Breedband 6. FTTP 2. Eigenschappen: Simplex en ... Read More
2018-12-18 16:24:37
China Singlemode/Multimode Digitale Optische Kabeladapter LC/Sc/ST/FC 3 Jaar Garantie fabriek

Singlemode/Multimode Digitale Optische Kabeladapter LC/Sc/ST/FC 3 Jaar Garantie

Standaardvezel Optische Adapter LC/Singlemode of Multimode Vezeladapter van Sc/ST/van FC a: Eigenschap 1)De lage waarde van het toevoegingsverlies 2) Hoog - precisiekoker 3)Uitstekend mechanisch vermogen 4) ... Read More
2018-12-18 16:24:37
China Standaard Aangepast LC/SC/ST/FC de Schakelaars Compact Ontwerp van de Vezel Optisch Adapter ODM/OEM fabriek

Standaard Aangepast LC/SC/ST/FC de Schakelaars Compact Ontwerp van de Vezel Optisch Adapter ODM/OEM

De standaard Aangepaste LC/SC/ST/FC Schakelaars van de Vezel Optische Adapter ODM/OEM Productomschrijving: Keurt de vezel Optische Adapter, Simplex, voor ODF en vlecht met LC-vezel optische schakelaar, kleine ... Read More
2018-12-18 16:24:37
China De blauwe van de Adaptersc van de Vezel Optische Audiokabel Duplexkoppeling Singlemode voor Local area network fabriek

De blauwe van de Adaptersc van de Vezel Optische Audiokabel Duplexkoppeling Singlemode voor Local area network

Singlemode Blauwe Duplex de Vezel Optische Koppeling van Sc van de Vezel Optische Adapter die in Local area network wordt gebruikt a: Eigenschappen: 1: Toevoegingsverlies: Minder dan 0.2dB 2: Terugkeerverlies: ... Read More
2018-12-18 16:24:37
China Van Multimode Vezel de Optische Schakelaar van Sc Kleur van de Adaptersaqua met Oor Duplexom3 fabriek

Van Multimode Vezel de Optische Schakelaar van Sc Kleur van de Adaptersaqua met Oor Duplexom3

Multimode Vezel Optische Adapter van Sc met Oor Duplexom3 Aqua Adapter 1: Eigenschap a) De lange waarde van het toevoegingsverlies b) High-precision koker c) Uitstekend mechanisch vermogen d) Stabiel vermogen ... Read More
2018-12-18 16:24:37
China FTTH-van Sc/APC van de Vezel de Optische Adapter van de de Flensvezel Simplexkoppeling Volgzame RoHS fabriek

FTTH-van Sc/APC van de Vezel de Optische Adapter van de de Flensvezel Simplexkoppeling Volgzame RoHS

FTTH-van de de Adapter Simplexvezel van Vezel de Optische Sc/APC Koppeling van de de Flensvezel Specificaties: 1.Fiber optische Adapter 2.High interfaceprestaties 3.RoHS volgzaam 4.IL55dB 5.OEM/ODM Eigenschappe... Read More
2018-12-18 16:24:37
China De hoge Standaardlc Ceramische Koker van de de Optische Kabeladapter van het Terugkeerverlies voor ODF/Vlecht fabriek

De hoge Standaardlc Ceramische Koker van de de Optische Kabeladapter van het Terugkeerverlies voor ODF/Vlecht

Hoge Standaard de Vezel Optische Adapter van het Terugkeerverlies LC/UPC Beschrijving: LC de adapter wordt gebruikt om de kabels van het vezelflard of vezel optische schakelaars met elkaar te verbinden. Zij ... Read More
2018-12-18 16:24:37
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|