De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Patch Cord

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Goede kwaliteit, op tijd productietijd! Betrouwbare leverancier!

—— Ruben Martin

Het product is zo aardig en moeilijke situatie goed met mijn materiaal. Verwacht onze volgende samenwerking.

—— Rasa Zarske

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Patch Cord

(137)
China Hoog Optisch het Flardkoord SC/UPC 2.0mm van de Stabiliteitsvezel LSZH-Jasje Gele Kleur fabriek

Hoog Optisch het Flardkoord SC/UPC 2.0mm van de Stabiliteitsvezel LSZH-Jasje Gele Kleur

Singlemode Koord van het Vezel Optische Flard met LC-de Schakelaar van Sc FC ST en LSZH-Kabel van het Jasje de Gele Optische Flard a: Eigenschap 1) Laag hoog de terugkeerverlies van het toevoegingsverlies 2... Read More
2019-03-12 10:05:42
China LC aan LC Duplex Enig van de het Netwerkkabel van de Wijzevezel Optisch Laag de Toevoegingsverlies fabriek

LC aan LC Duplex Enig van de het Netwerkkabel van de Wijzevezel Optisch Laag de Toevoegingsverlies

LC aan LC Duplex Enige Optische het Flardkabel van de Wijzevezel - Gele 1M LC aan LC Duplexflardkabels TTI biedt een volledige selectie van assemblage van de de vezel de optische kabel van LC LC, deze lc-LC ... Read More
2019-03-12 10:05:42
China 1-24 Optisch het Flardkoord 10G 50/125µM van de vezelmpo/mtp Vezel Diverse Lengten van OM3 fabriek

1-24 Optisch het Flardkoord 10G 50/125µM van de vezelmpo/mtp Vezel Diverse Lengten van OM3

1-24 vezel MPO/MTP 10G 50/125µm OM3, de Kabelassemblage van de Vezel Optische Boomstam, diverse lengten Snelle Details: Naam: MPO - LC-koord van het vezel het optische flard Metalen kap Beëindigen-Gezicht: UPC, ... Read More
2019-03-12 10:05:42
China Duplex het Type van het Koordpvc LSZH OFNR OFNP van de de Vezel Optische Kabel van Sc Hoog Terugkeerverlies fabriek

Duplex het Type van het Koordpvc LSZH OFNR OFNP van de de Vezel Optische Kabel van Sc Hoog Terugkeerverlies

Van het de Vezel Optisch Flard van Sc Duplex het Type van het Koordpvc LSZH OFNR OFNP Hoog Terugkeerverlies Eigenschappen: Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen Zonder meerprijs ... Read More
2019-03-12 10:05:42
China OM1 62,5/125 LC-Kabels van het Vezel Optische Flard, 0.9mm OFNP de Optische Beklede Sinaasappel van het Flardkoord fabriek

OM1 62,5/125 LC-Kabels van het Vezel Optische Flard, 0.9mm OFNP de Optische Beklede Sinaasappel van het Flardkoord

Koord 62,5/125 LC, 0.9mm OFNP Vezel Optische Kabel van het de Vezel Optisch flard van OM1 met oranje bekleed Eigenschappen: Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen Zonder meerprijs ... Read More
2019-03-07 15:49:37
China 0,9 mm OFNP Fiber Optic Patch Cord OM1 62,5 / 125 LC met laag invoegverlies fabriek

0,9 mm OFNP Fiber Optic Patch Cord OM1 62,5 / 125 LC met laag invoegverlies

Koord 62,5/125 LC Optisch, 0.9mm OFNP Vezel Optische Kabel van het de Vezelflard van OM1 met oranje bekleed Eigenschappen: Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen Zonder meerprijs ... Read More
2019-03-07 15:55:38
China De beschikbare Kabels OM1 van het Vezel Optische Flard 62,5/125 het Type van LC 0.9mm OFNP fabriek

De beschikbare Kabels OM1 van het Vezel Optische Flard 62,5/125 het Type van LC 0.9mm OFNP

Koord 62,5/125 LC Optisch, 0.9mm OFNP Vezel Optische Kabel van het de Vezelflard van OM1 met bekleed Eigenschappen: Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen Zonder meerprijs ... Read More
2019-03-07 15:52:37
China Koord OM2 van Singlemode/Multimode Vezel het Optische Flard 62,5/125 de Goedkeuring van LC ROHS fabriek

Koord OM2 van Singlemode/Multimode Vezel het Optische Flard 62,5/125 de Goedkeuring van LC ROHS

Koord 62,5/125 LC Optisch, 0.9mm OFNP Vezel Optische Kabel van het de Vezelflard van OM2 met bekleed Eigenschappen: Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen Zonder meerprijs ... Read More
2019-03-07 15:56:16
China SGS Kabel 0.9mm OFNP 1~144 van het Vezel Optische Netwerk Multi - Vezels OM3 LC 62,5/125 fabriek

SGS Kabel 0.9mm OFNP 1~144 van het Vezel Optische Netwerk Multi - Vezels OM3 LC 62,5/125

Koord 62,5/125 LC Optisch, 0.9mm OFNP Vezel Optische Kabel van het de Vezelflard van OM3 met bekleed Eigenschappen: Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen Zonder meerprijs ... Read More
2019-03-07 15:57:01
China Het duurzame Type van het Koord Singlemode/Multimode pvc LSZH OFNR OFNP van het Vezel Optische Flard fabriek

Het duurzame Type van het Koord Singlemode/Multimode pvc LSZH OFNR OFNP van het Vezel Optische Flard

62.5/125 lc-LC het Optische koord van het Vezelflard, 0.9mm OFNP Vezel Optische Kabel met bekleed Eigenschappen: Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen Zonder meerprijs ... Read More
2019-03-07 15:48:53
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|