De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Glasvezelconnector

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Goede kwaliteit, op tijd productietijd! Betrouwbare leverancier!

—— Ruben Martin

Het product is zo aardig en moeilijke situatie goed met mijn materiaal. Verwacht onze volgende samenwerking.

—— Rasa Zarske

Ik ben online Chatten Nu

Glasvezelconnector

(38)
China Snel kiezen de Adaptersm MM. van Optische Vezelschakelaars voor UPC FTTH Sc snel Wijze uit fabriek

Snel kiezen de Adaptersm MM. van Optische Vezelschakelaars voor UPC FTTH Sc snel Wijze uit

Adapter van de vezel de Optische Snelle Snelle Schakelaar voor UPC FTTH de Enige Wijze van Sc Beschrijving: Snelle vezel optische schakelaar De snelle vezel optische schakelaar kan een snelle en gemakkelijke ... Read More
2019-03-12 09:48:02
China UPC FTTH van de de Wijzevezel van Sc Enige van de de Schakelaar0.3db Toevoeging Optische het Verlies50n Treksterkte fabriek

UPC FTTH van de de Wijzevezel van Sc Enige van de de Schakelaar0.3db Toevoeging Optische het Verlies50n Treksterkte

Adapter van de vezel de Optische Snelle Snelle Schakelaar voor UPC FTTH de Enige Wijze van Sc Beschrijving: Snelle vezel optische schakelaar De snelle vezel optische schakelaar kan een snelle en gemakkelijke ... Read More
2019-03-12 09:48:02
China Het snelle APC/UPC van Sc van de Vezel Optische Schakelaar Poolse Snelle Verlies van de Assemblage0.3db Toevoeging fabriek

Het snelle APC/UPC van Sc van de Vezel Optische Schakelaar Poolse Snelle Verlies van de Assemblage0.3db Toevoeging

Snelle van de Prijssc van de Vezel Optische Schakelaar Goedkope APC/UPC Snelle Assemblageschakelaar Eigenschap 1) Geen speciaal het assembleren hulpmiddel 2)Gemakkelijk voor het assembleren met mechanische las ... Read More
2018-12-18 16:09:15
China Van de Kabelschakelaars van de kunststofvezel Optisch Sc UPC SM MM. Type voor FTTH-Netwerk fabriek

Van de Kabelschakelaars van de kunststofvezel Optisch Sc UPC SM MM. Type voor FTTH-Netwerk

FTTH-Vezel Optische Schakelaar 0.9mm 2.0mm 3.0mm Sc UPC SM MM.vezel Schakelaars Beschrijvingen: Eigenlijk een optische vezelfusie Nochtans lassenpunt in binneneind van schakelaar, dat geen noodzakelijk voor ... Read More
2018-12-18 16:09:15
China Het groenachtig blauwe van de Schakelaarsc van Ce ROHS QuickFiber Optische materiaal van de de schakelaarvezel Snelle fabriek

Het groenachtig blauwe van de Schakelaarsc van Ce ROHS QuickFiber Optische materiaal van de de schakelaarvezel Snelle

Het groenachtig blauwe Snelle materiaal van de de schakelaarvezel van de Optische vezelsc van Ce ROHS Snelle Beschrijving ♥ de snelle schakelaar wordt ontworpen voor hoogte - kwaliteit en hoog rendement voor ... Read More
2018-12-18 16:09:15
China ABS FC UPC Communicatie van het Optische Vezelnetwerk Schakelaar met 3 Jaargarantie fabriek

ABS FC UPC Communicatie van het Optische Vezelnetwerk Schakelaar met 3 Jaargarantie

ABS FC UPC Communicatie van het Optische Vezelnetwerk Schakelaar met de Garantie van 3 jaar De optische vezelschakelaars worden gebruikt om zich bij optische vezels aan te sluiten waar verbind/vermogen wordt ... Read More
2018-12-18 16:09:14
China Groene Sc-APC snel Snelle Optische Vezelschakelaar voor Vezelmateriaal fabriek

Groene Sc-APC snel Snelle Optische Vezelschakelaar voor Vezelmateriaal

Sc-APC snel snelle optische vezelschakelaar voor vezelmateriaal Zijn de vezel Optische Schakelaars ultra betrouwbare componenten die laag toevoegingsverlies en terugkeerverlies kenmerken. Zij komen met uw keus ... Read More
2018-12-18 16:09:14
China Singlemode Sc van de Vezel Optisch Schakelaar/Upc, de Snelle Schakelaars van de Vezel Optische Kabel fabriek

Singlemode Sc van de Vezel Optisch Schakelaar/Upc, de Snelle Schakelaars van de Vezel Optische Kabel

Singlemode Sc van de Vezel Optisch Schakelaar/Upc, de Snelle Schakelaars van de Vezel Optische Kabel Specificatie: Specificatie Kabel 3.1x2.0mm dalingskabel of 3.0/2.0/0.9mm kabel Deklaagdiameter 250μm Wijze ... Read More
2018-12-18 16:09:13
China De Vezel Optische Schakelaars van Sc/PC-voor Vezel Patchcords, Multimode Vezelschakelaars fabriek

De Vezel Optische Schakelaars van Sc/PC-voor Vezel Patchcords, Multimode Vezelschakelaars

Multimode Duplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc/PC-voor Vezel Patchcords Specificatie: Toevoegingsverlies SM ≤0.20 dB MM. ≤0.25dB Terugkeerverlies P C ≥50 dB UPC ≥55 dB APC ≥65 dB Duurzaamheid De grootte ... Read More
2018-12-18 16:09:13
China 0.9/2.0/3.0mm Singlemode Duplex van de de Dalingsdraad van Sc/van PC Schakelaars van de de optische Vezelkabel fabriek

0.9/2.0/3.0mm Singlemode Duplex van de de Dalingsdraad van Sc/van PC Schakelaars van de de optische Vezelkabel

Singlemode Duplex van de de Dalingsdraad van Sc/PC-Schakelaars van de de Vezelkabel Optische Specificatie: Toevoegingsverlies SM ≤0.20 dB MM. ≤0.25dB Terugkeerverlies P C ≥50 dB UPC ≥55 dB APC ≥65 dB ... Read More
2018-12-18 16:09:13
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|