De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Optische vezelkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Goede kwaliteit, op tijd productietijd! Betrouwbare leverancier!

—— Ruben Martin

Het product is zo aardig en moeilijke situatie goed met mijn materiaal. Verwacht onze volgende samenwerking.

—— Rasa Zarske

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(51)
China ST Las op Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 Aqua 3 Meters voor Telecommunicatienetwerken fabriek

ST Las op Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 Aqua 3 Meters voor Telecommunicatienetwerken

ST Las op Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 Aqua, 3 Meters Wij voorzien van de de wijzevezel van FC/UPC de Enige Optische Vlechten van concurrerende prijs. Wij leveren Vezel van de kwaliteitsfc/upc de Enige ... Read More
2019-03-12 10:24:59
China FC las op Singlemode Gele Kleur 1~144 van de Vezel Optische Vlecht de Multitelling van de Vezelsvezel fabriek

FC las op Singlemode Gele Kleur 1~144 van de Vezel Optische Vlecht de Multitelling van de Vezelsvezel

FC las op Singlemode Vezel Optische Vlecht, Geel, 3 Meters Wij voorzien van de de wijzevezel van FC/UPC de Enige Optische Vlechten van concurrerende prijs. Wij leveren Vezel van de kwaliteitsfc/upc de Enige ... Read More
2019-03-12 10:24:59
China SC/APC Optische 6 Vezelsm Multikleur van vlechtfibra 3 Meters Lengterohs Gediplomeerde fabriek

SC/APC Optische 6 Vezelsm Multikleur van vlechtfibra 3 Meters Lengterohs Gediplomeerde

SC/APC vlecht 6 de Vezelvlechten van de Vezelsm Multikleur 3 Meters Wij voorzien de Enige wijze van SC/APC de Vezel Optische Vlechten van de 6 Pakken Multikleur van concurrerende prijs. Wij leveren Vezel van de ... Read More
2019-03-12 10:24:59
China Van de de Wijzevezel van FTTH Sc-APC de Multi Optische Vlecht OM1 OM2 3M met Oranje Jasje fabriek

Van de de Wijzevezel van FTTH Sc-APC de Multi Optische Vlecht OM1 OM2 3M met Oranje Jasje

De bovenkant verkoopt van de de wijzevezel van FTTH Sc-APC de Multi optische vlecht OM1, OM2, 3M met oranje jasje Snel Detail: Nam: waterdichte vezelvlecht Kabeljasje: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Kabellengte: 1m, 2m, ... Read More
2019-03-12 10:24:59
China Waterdichte Vezel Optische Vlecht 2-24 Kernen Singlemode met de Schakelaars van LC UPC/van Sc UPC fabriek

Waterdichte Vezel Optische Vlecht 2-24 Kernen Singlemode met de Schakelaars van LC UPC/van Sc UPC

2-24 kernen maken Vezel Optische Vlecht met LC-de schakelaars van Sc UPC waterdicht, zwarte Kabel Snel Detail: Nam: waterdichte vezelvlecht Kabeljasje: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Kabellengte: 1m, 2m, 3m, 5m…... Read More
2019-03-12 09:50:07
China 4-24 de kernen kiezen Wijzevlecht, de Aangepaste Zwarte Kabel van de Optische Vezelvlecht uit fabriek

4-24 de kernen kiezen Wijzevlecht, de Aangepaste Zwarte Kabel van de Optische Vezelvlecht uit

4-24 kernen maken Vezel Optische Vlecht met LC-de schakelaars van Sc UPC waterdicht, zwarte Kabel Snel Detail: Nam: waterdichte vezelvlecht Kabeljasje: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Kabellengte: 1m, 2m, 3m, 5m…... Read More
2019-03-12 09:50:07
China De Optische Vezelvlecht 62,5/125 LC, 0.9mm OFNP Beklede Sinaasappel van OM1 van de Vezel de Optische Kabel fabriek

De Optische Vezelvlecht 62,5/125 LC, 0.9mm OFNP Beklede Sinaasappel van OM1 van de Vezel de Optische Kabel

De Vezel Optische Vlecht 62,5/125 LC, 0.9mm OFNP Vezel Optische Kabel van OM1 Eigenschappen: Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen Zonder meerprijs Beschikbare douaneconfiguratie... Read More
2019-03-07 15:54:20
China Oranje Vlecht 0.9mm van de Kleuren Beklede Enige Wijze OFNP-Kabeltype van pvc LSZH OFNR OFNP fabriek

Oranje Vlecht 0.9mm van de Kleuren Beklede Enige Wijze OFNP-Kabeltype van pvc LSZH OFNR OFNP

De Vezel Optische Vlecht 62,5/125 LC, 0.9mm OFNP Vezel Optische Kabel van OM1 Eigenschappen: Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen Zonder meerprijs Beschikbare douaneconfiguratie... Read More
2019-03-07 15:53:54
China LC APC de Vezelvlechten van de Schakelaar Enige Wijze Multi - Kern voor Communicatienetwerk fabriek

LC APC de Vezelvlechten van de Schakelaar Enige Wijze Multi - Kern voor Communicatienetwerk

De openluchtapc van de Vezel Optische Vlecht LC Optische Vlechten van de Schakelaar Multi-core Vezel 1) Eigenschap a: Laag Toevoegingsverlies en Hoog terugkeerverlies B: Uitstekende mechanische duurzaamheid c: ... Read More
2018-12-18 17:05:09
China Openlucht Optische Kabel 12 van de Vlechtvezel de Lengte van Customsized van de Kernenlc/apc Schakelaar fabriek

Openlucht Optische Kabel 12 van de Vlechtvezel de Lengte van Customsized van de Kernenlc/apc Schakelaar

Openlucht Optische Kabels van vezel de Optische Vlechten met 12 Kernenlc/apc Schakelaar Beschrijving: De vezelvlechten is korte optische vezel permanent in bijlage aan een bron, detector of ander vezel optisch ... Read More
2018-12-18 17:05:09
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|