De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Optische vezelkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Goede kwaliteit, op tijd productietijd! Betrouwbare leverancier!

—— Ruben Martin

Het product is zo aardig en moeilijke situatie goed met mijn materiaal. Verwacht onze volgende samenwerking.

—— Rasa Zarske

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(43)
China LC APC de Vezelvlechten van de Schakelaar Enige Wijze Multi - Kern voor Communicatienetwerk fabriek

LC APC de Vezelvlechten van de Schakelaar Enige Wijze Multi - Kern voor Communicatienetwerk

De openluchtapc van de Vezel Optische Vlecht LC Optische Vlechten van de Schakelaar Multi-core Vezel 1) Eigenschap a: Laag Toevoegingsverlies en Hoog terugkeerverlies B: Uitstekende mechanische duurzaamheid c: ... Read More
2018-12-18 17:05:09
China Openlucht Optische Kabel 12 van de Vlechtvezel de Lengte van Customsized van de Kernenlc/apc Schakelaar fabriek

Openlucht Optische Kabel 12 van de Vlechtvezel de Lengte van Customsized van de Kernenlc/apc Schakelaar

Openlucht Optische Kabels van vezel de Optische Vlechten met 12 Kernenlc/apc Schakelaar Beschrijving: De vezelvlechten is korte optische vezel permanent in bijlage aan een bron, detector of ander vezel optisch ... Read More
2018-12-18 17:05:09
China Singlemode 9/125 APC van het Flardkoorden LC van Vezelvlechten Schakelaar 3 Jaar Garantie fabriek

Singlemode 9/125 APC van het Flardkoorden LC van Vezelvlechten Schakelaar 3 Jaar Garantie

Singlemode 9/125 APC van de Vezel Optische Vlecht Multi-Core LC Optische Vlecht van de Schakelaarvezel a: Beschrijving 1: Beschikbaar in al schakelaar zijn de types, Optische de vlechtassemblage van de ... Read More
2018-12-18 17:05:09
China Waterdicht Openlucht van de de Kern Enig Wijze van de Vezel Optisch Vlecht Multi Laag de Toevoegingsverlies van Sc fabriek

Waterdicht Openlucht van de de Kern Enig Wijze van de Vezel Optisch Vlecht Multi Laag de Toevoegingsverlies van Sc

Openlucht Waterdichte van de Wijzesc van de Vezel Optische Vlecht Multi-Core Enige de Vezel Optische Vlecht Beschrijving Is de vezel optische vlecht met ééndelige bouw en trekt bewijsontwerp. Lage kosten maar ... Read More
2018-12-18 17:05:09
China FC/APC-FC/APC Enige wijze Gele OTDR Pigatil 3.0mm LSZH van de vezel de Optische Vlecht fabriek

FC/APC-FC/APC Enige wijze Gele OTDR Pigatil 3.0mm LSZH van de vezel de Optische Vlecht

FC/APC-FC/APC het koord Singlemode Gele OTDR Pigatil 3.0mm LSZH van het optische vezelflard TTI Wij voorzien FC-vezel optische vlechten, van zeer concurrerende prijzen. Wij bieden 3 primaire vezelversies met ... Read More
2018-12-18 17:05:08
China LC/APC 0.9mm pvc van het de Verbindingsdraad Singlemode netwerk van Optische vezelpigatil fabriek

LC/APC 0.9mm pvc van het de Verbindingsdraad Singlemode netwerk van Optische vezelpigatil

LC/APC 0.9mm pvc van het de Verbindingsdraad Singlemode netwerk van Optische vezelpigatil Wij voorzien FC-vezel optische vlechten, van zeer concurrerende prijzen. Wij bieden 3 primaire vezelversies met inbegrip ... Read More
2018-12-18 17:05:08
China Sc UPC OM3 50/125 Vlecht van het de Vezel Optische Flard van Aqua van de Vezel de Optische Vlecht voor Netwerk fabriek

Sc UPC OM3 50/125 Vlecht van het de Vezel Optische Flard van Aqua van de Vezel de Optische Vlecht voor Netwerk

Sc UPC OM3 50/125 optische het flardvlecht van de aquavezel voor netwerk Eigenschappen: 100% test vóór verzending Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies In series vervaardigde & Individuele Testversla... Read More
2018-12-18 17:05:08
China 12 de Optische Vlecht van de kernfttx Vezel voor Flardcomité, lc multimode vlecht  fabriek

12 de Optische Vlecht van de kernfttx Vezel voor Flardcomité, lc multimode vlecht 

12 de Optische Vlecht van de kernfttx Vezel voor Flardcomité, lc multimode vlecht Eigenschappen: Beschikbaar in singlemode en multimode vezeltypes Beschikbaar met alle types van vezel optische schakelaar Hoog ... Read More
2018-12-18 17:05:08
China MPO/APC - LC/APC 12 boren Vezel Optische die Vlecht uit om kabel ruw wordt gemaakt fabriek

MPO/APC - LC/APC 12 boren Vezel Optische die Vlecht uit om kabel ruw wordt gemaakt

MPO/APC - Singlemode Optisch het Flardkoord van de 12 Kernenvezel van LC/APC Eigenschappen: Het balans sluiten Gemakkelijke assemblage, geen nodig golfplaathulpmiddel Groepering bereikte met de spelden van de ... Read More
2018-12-18 17:05:07
China 12 APC 1.5M van kernen12f Sc enige de vlechten Hoge Prestaties van de wijzevezel fabriek

12 APC 1.5M van kernen12f Sc enige de vlechten Hoge Prestaties van de wijzevezel

12 APC 1.5M van kernen12f Sc Singlemode de Vezel Optische Vlecht van Sc/APC Eigenschappen: Hoge Prestaties Sterkte met grote trekspanning; Anti-geëtst Maak en Anti-corrosive waterdicht Gemakkelijk Geïnstalleerd ... Read More
2018-12-18 17:05:07
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|