De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

LC UPC APC de Vlecht van de Bundel optische Vezel, Gele/Oranje Enige Wijzevlecht

LC UPC APC de Vlecht van de Bundel optische Vezel, Gele/Oranje Enige Wijzevlecht

    • LC UPC APC Bundle optical Fiber Pigtail , Yellow / Orange Single Mode Pigtail
    • LC UPC APC Bundle optical Fiber Pigtail , Yellow / Orange Single Mode Pigtail
    • LC UPC APC Bundle optical Fiber Pigtail , Yellow / Orange Single Mode Pigtail
    • LC UPC APC Bundle optical Fiber Pigtail , Yellow / Orange Single Mode Pigtail
  • LC UPC APC Bundle optical Fiber Pigtail , Yellow / Orange Single Mode Pigtail

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS, ISO9001
    Modelnummer: FPG

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 7000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Connector: LC Metalen kap van Beëindigen-gezicht: PC, UPC, APC
    binnen: Keramische Vezel: G652D, G657A1or anderen
    Lengte: 1, 2, 3 meter of aangepast Jas: PVC, LSZH, PU

     

    LC UPC APC de Vlecht van de Bundel optische Vezel, Gele/Oranje Enige Wijzevlecht

     

     

    Beschrijving:

    Schakelaars van de vezel zijn de optische vlecht volgzaam aan de specificaties van CEI, van TIA/EIA, van NTT en JIS-.

    Alle vezel optische vlechten kunnen aan om het even welke lengte worden gemaakt om uw nauwkeurige projectbehoeften te passen.

     

    Eigenschappen:

     

    1. Het standaard plastic goed van deleninterchangealitlity
    2. Prpeat opgenomen kenmerken, en laag toevoegingsverlies
    3. Balansstructuur, installatie het toegelaten dumpen van snel, high-density uiteinde

     

    Toepassingen:

    1. Telecommunicatienetwerken
    2. Communicatie Workshop
    3. FTTH, CATV
    4. Local area network
    5. Vezelsensor
    6. Vezel Optisch Communicatiesysteem.

     

    Specificatie:

     

    Parameter Enige Wijze Multiwijze
    Basis Vezelschakelaar FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Metalen kap Beëindigen-Gezicht PC UPC APC UPC
    Toevoegingsverlies ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3bB
    Terugkeerverlies ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Ceramische Metalen kapspecificatie 125.5um concentriciteitsafwijkingen:<> 127um concentriciteitsafwijkingen:<>
    Geschikte Vezel 9/125um 50/125um, 62.5/125um
    Beëindigen-gezicht Meetkunde Straal van Kromming 7~25mm 5~12mm N/A
    Vezeluitsteeksel ≤50nm ≤100nm N/A
    Vezel onder Besnoeiing ≤100nm ≤100nm N/A
    Topcompensatie ≤50um
    Mechanisch Ruilbaarheid ≤0.2dB
    Zoute Nevel ≤0.1dB
    Daling ≤0.2dB (1.5M, 5 dalingen)
    Trilling IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
    Herhaalbaarheid ≤ 0.1dB (1000 keer)
    Duurzaamheid > 1000 keer
    Werkende Temperatuur -40°C ~ +85°C

     

    Het opdracht geven van tot Informatie:

     

    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO

    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC OF APC

    Stap 3: Vezeltype: Enige Wijze (SM) of Multimode

    Stap 4: Kabelkern: Simplex of Duplex

    Stap 5: Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm of 3.0mm

    Stap 6: Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast

    Stap 7: Kabeltype: PVC, LSZH, OFNR, OFNP…

    Stap 8: Kabelkleur: Geel, Oranje, Wit, Blauw, Groen, Rood,…

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Verpakking:

    Één stuk per PE zak met stoketiket (wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.)

     

     

    LC UPC APC de Vlecht van de Bundel optische Vezel, Gele/Oranje Enige Wijzevlecht
    LC UPC APC de Vlecht van de Bundel optische Vezel, Gele/Oranje Enige Wijzevlecht LC UPC APC de Vlecht van de Bundel optische Vezel, Gele/Oranje Enige Wijzevlecht

     

     

     

     

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Jacky Liao

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten