De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Fiber Optic Splitter

Certificaat
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Klantenoverzichten
Goede kwaliteit, op tijd productietijd! Betrouwbare leverancier!

—— Ruben Martin

Het product is zo aardig en moeilijke situatie goed met mijn materiaal. Verwacht onze volgende samenwerking.

—— Rasa Zarske

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic Splitter

(62)
China PLC van het telecommunicatieniveau Optisch Audiosplitsers Singlemode Kostuum voor Golflengte 1260~1650 fabriek

PLC van het telecommunicatieniveau Optisch Audiosplitsers Singlemode Kostuum voor Golflengte 1260~1650

PLC van het telecommunicatieniveau Singlemode Kostuum van de Vezel het Optische Splitser voor Golflengte 1260~1650 1: Eigenschap Uitstekende mechanisch Hoge betrouwbaarheid en stabiliteit Laag polarisatie ... Read More
2019-07-25 15:55:27
China UPC/APC de Poolse PLC Vezel Optische Splitser paste ABS van Laspigtailed Module aan fabriek

UPC/APC de Poolse PLC Vezel Optische Splitser paste ABS van Laspigtailed Module aan

Specificaties (1XN): Haven Configration 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64 Werkende Golflengte (NM) 1260 ~ 1650 Toevoegingsverlies (dB) Typisch 3. 5 6. 8 10. 2 13. 1 16.2 20.2 Maximum 4. 0 7. 4 10. 5 13. 5 16. 9 21. 0 ... Read More
2019-07-18 15:10:09
China FBT-het Staalbuis van Sc UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 van de Vezel Optisch Splitser Singlemode/ABS Pakket fabriek

FBT-het Staalbuis van Sc UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 van de Vezel Optisch Splitser Singlemode/ABS Pakket

FBT-Pakket van de het Staalbuis van Sc UPC 1X2 1X4 1X8 1X16 van de Vezel het Optische Splitser Singlemode en ABS Pakket FBT-is de Vezel Optische Splitser een type van optisch energiebeheerapparaat dat ... Read More
2019-07-18 15:08:28
China Van de de Vezel Optisch Splitser van FBT 1X2 2x2 PLC 1310/1550nm 0.9mm ABS Type voor FTTX-Systeem fabriek

Van de de Vezel Optisch Splitser van FBT 1X2 2x2 PLC 1310/1550nm 0.9mm ABS Type voor FTTX-Systeem

De Vezel Optische Splitser 1310/1550nm 0.9mm ABS Type verhouding 30:70/60:40/50:50 van FBT 1X2 2x2 voor FTTX-Systeem splitsers Snel Detail: Naam: PLC splitser Type: 1×2, 2x2 Wijze: Singlemode Vezeltype: G652D, ... Read More
2019-07-16 17:45:55
China Het Type van staalbuis Vezel Optische Splitser 1/8 1/4 1/2 0.9mm met SC/UPC-APC Schakelaar fabriek

Het Type van staalbuis Vezel Optische Splitser 1/8 1/4 1/2 0.9mm met SC/UPC-APC Schakelaar

Het Type van staalbuis Optische Vezel Optische Splitser 1/8 1/4 1/2 0.9mm met SC/UPC-APC Schakelaar plc splitsers Snel Detail: Naam: PLC splitser Type: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Wijze: Singlemode ... Read More
2019-07-16 17:45:55
China Het Type van staalbuis Optische Audiosplitser 1x8 1x2 0.9mm met SC/UPC-APC Schakelaar fabriek

Het Type van staalbuis Optische Audiosplitser 1x8 1x2 0.9mm met SC/UPC-APC Schakelaar

1x8 1x2 0.9mm het Type van Staalbuis Optische Audiosplitser met SC/UPC-APC Schakelaar plc splitsers Snel Detail: Naam: PLC splitser Type: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Wijze: Singlemode Vezeltype: G652D, ... Read More
2019-07-10 17:47:53
China Van de de Vezel het Optische Splitser 1310/1550nm 0.9mm van FBT 1X2 2x2 Type van het Staalbuis voor FTTX-Systeem fabriek

Van de de Vezel het Optische Splitser 1310/1550nm 0.9mm van FBT 1X2 2x2 Type van het Staalbuis voor FTTX-Systeem

De koppelings Gespleten Verhouding van de splitsersfbt 1X2 2x2 vezel: 50/50~95/5, 1310/1550nm, 0.9mm het type van Staalbuis splitsers Snel Detail: Naam: PLC splitser Type: 1×2, 2x2 Wijze: Singlemode Vezeltype: ... Read More
2019-07-10 10:15:36
China 1x4 0.9mm het Type van Staalbuis Optische Audiosplitser met SC/UPC-APC Schakelaar fabriek

1x4 0.9mm het Type van Staalbuis Optische Audiosplitser met SC/UPC-APC Schakelaar

1x4 0.9mm het Type van Staalbuis Vezel Optische PLC Splitser met SC/UPC-APC Schakelaar plc splitsers Snel Detail: Naam: PLC splitser Type: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Wijze: Singlemode Vezeltype: G652D, ... Read More
2019-06-12 16:09:18
China ABS Type PLC Singlemode 1X2 FTTX het Systeemtoepassing van de Vezel Optische Splitser fabriek

ABS Type PLC Singlemode 1X2 FTTX het Systeemtoepassing van de Vezel Optische Splitser

Vezel Optische PLC Splitsers typen ABS PLC Splitser Singlemode 1X2 met Sc-APC schakelaar plc splitsers Snel Detail: Naam: PLC splitser Type: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Wijze: Singlemode Vezeltype: G652D, ... Read More
2019-06-12 16:09:18
China Het Type van staalbuis Optische Kabelsplitser 1x2 zonder Schakelaar Aangepaste Lengte fabriek

Het Type van staalbuis Optische Kabelsplitser 1x2 zonder Schakelaar Aangepaste Lengte

1x2 Type 0.9mm van staalbuis Vezel Optische PLC Splitser zonder Schakelaar plc splitsers Snel Detail: Naam: PLC splitser Type: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64 Wijze: Singlemode Vezeltype: G652D, G657A1, G657A2 ... Read More
2019-06-12 16:09:18
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|