• Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting
  • Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting
  • Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting
  • Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting
Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting

Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: TTI
Certificering: ROHS, SGS, ISO9001
Modelnummer: FOA-Sc-OM3

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: overeen te komen
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 25pcs/Case
Levertijd: 2-3 DAGEN
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, maandelijks
Levering vermogen: 10000pcs/day
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

naam: Naakt-LC vezeladapter Type: Simplex
koker: Cerimic, Brons Huisvesting: plastiek, metaal
Toevoegingsverlies: <> verlies terug: >=50DB (SM), >=35DB (MM.)
Hoog licht:

Fibre Optic Adapter

,

vezel optisch aan ethernetadapter

Productomschrijving

Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting

Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting

 

 

 

Beschrijving:

  • De naakte Vezel Optische Adapter is een meest betaalbare en gemakkelijke methode om naakte vezel aan alle de industrie standaardschakelaars tijdelijk te verbinden. De naakte vezeladapter wordt gebruikt als middel om het naakte optische vezel aan vezel optische materiaal te verbinden.
  • Het is een zeer geschikte manier te verbinden unterminated vezels met standaardfc, Sc, ST, LC-vergaarbakken.
  • U kunt van de vezel, zonder de ruzie van epoxy en epoxy genezende stappen ontdoen, splijten, eenvoudig schoonmaken en opnemen.
  • Er zijn diverse beschikbare types: SC, FC, ST, SMA, LC, ETC. Zowel zijn de enige wijze als multimode types beschikbaar.

 

Eigenschappen:

  •  Goede inerchangeability
  •  Ecologisch Stabiel en Betrouwbaar
  •  Nauwkeurige Grootte
  •  Uitstekend Terugkeerverlies
  •  Toepasselijke norm: CEI 61754-13
  •  Volledige Hybride adapter

 

Technisch:

  •  Toevoegingsverlies ≤0.2dB
  •  Geheugensterkte 200-600g
  •  Het koppelen Durability1000 times≤ 0.2dB
  •  Ruilbaarheid: ≤ 0.2dB
  •  Zoute Nevel: ≤ 0.2dB
  •  Kokermateriaal: ceramisch/metaal
  •  De temperatuur belde -40 aan +85°C

Toepassingen:

  • Locale area networken
  • CATV-Systeem
  • Telecommunicatienetwerken
  • Materiaaltest

Specificatie:

 

Parameter

Eenheid

LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, FC-LC, FC-MU

MTRJ

E2000

SM

MM.

SM

MM.

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

(Typisch) toevoegingsverlies

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Terugkeerverlies

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Ruilbaarheid

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Herhaalbaarheid

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Duurzaamheid

Tijd

>1000

>1000

>1000

Werkende Temperatuur

°C

-40~75

-40~75

-40~75

Opslagtemperatuur

°C

-45~85

-45~85

-45~85

De stop en sluit kracht (g/f) af

200-600

Specificatie

Simplex en Duplex

 

De informatie van de adapterorde:

Naakte de Vezel Optische Adapter van Sc

 

 

 

 

Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting 1Vierkante LC aan Naakte Vezel Optische Adapter met Ceramische Koker, Metaalhuisvesting 2