De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

van de de Vezel de Optische Demper van PC van 5DB FC Enige Wijze, Simplex Vaste Optische Demper

van de de Vezel de Optische Demper van PC van 5DB FC Enige Wijze, Simplex Vaste Optische Demper

    • 5DB FC PC Fiber Optic Attenuator Single Mode , Simplex Fixed Optical Attenuator
    • 5DB FC PC Fiber Optic Attenuator Single Mode , Simplex Fixed Optical Attenuator
    • 5DB FC PC Fiber Optic Attenuator Single Mode , Simplex Fixed Optical Attenuator
  • 5DB FC PC Fiber Optic Attenuator Single Mode , Simplex Fixed Optical Attenuator

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS, ISO:9001
    Modelnummer: FA-FC1

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 2-3 DAGEN
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 5000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Connector: FC Type: Vast
    Materiaal: Metal polijsten: PC
    Werkende golflengte: 1310~1550 Vezelwijze: Singlemode

     

     

    van de de Vezel de Optische Demper van PC van 5DB FC Enige Wijze, Simplex Vaste Optische Demper


     

    Beschrijving:


    De optische Dempers, of de vezel optische dempers, worden gebruikt in optische mededelingen om optische vezelmacht op een bepaald niveau te verminderen. Over het algemeen, worden de dempertypes geclassificeerd door schakelaartypes en verminderingsniveaus.
     
     
    Eigenschappen:

     

    • Lage achterbezinning en Lage PDL
    • De waarde van de hoge precisievermindering
    • Precisiecontrole van verminderingswaaier
    • Brede verminderingswaaier

     

     
    Toepassing:

    • Vezel optisch telecommunicatiesysteem
    • Vezel optische CATV
    • Vezel optische sensor
    • Het testen materiaal

     
    Specificatie:
     

    Punt Parameter
    Model Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Werkende Golflengte SM: 1310/1550nm MM.: 850/1300nm
    Verminderingswaaier 1~30dB
    Terugkeerverlies PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    Verminderingstolerantie ≤+/-0.5 (1-10dB) of ≤+/-1.0 (11-30dB)
    Maximum Optische Inputmacht 1000mW
    Polarisatie Afhankelijk Verlies ≤0.1dB
    Het werk Temperatuur -40°C~+75°C
    Opslagtemperatuur -40°C~+ 85°C
    Vochtigheid 95%RH

     
     

     

    Het verschepen:

    • Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    • Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    • Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.) 

     
     

    van de de Vezel de Optische Demper van PC van 5DB FC Enige Wijze, Simplex Vaste Optische Demper
     

     

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten