De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

Singlemode de Vezel Optische Adapter van Sc/UPC, Duplexvezel Optische Schakelaar

Singlemode de Vezel Optische Adapter van Sc/UPC, Duplexvezel Optische Schakelaar

    • SC / UPC Singlemode Fiber Optic Adapter , Duplex Fiber Optic Connector
    • SC / UPC Singlemode Fiber Optic Adapter , Duplex Fiber Optic Connector
    • SC / UPC Singlemode Fiber Optic Adapter , Duplex Fiber Optic Connector
    • SC / UPC Singlemode Fiber Optic Adapter , Duplex Fiber Optic Connector
  • SC / UPC Singlemode Fiber Optic Adapter , Duplex Fiber Optic Connector

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS, ISO9001
    Modelnummer: Asc-DX

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 25pcs/Case
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T / T, Western Union, Paypal
    Levering vermogen: 10000 stuks per dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Werkende Temperatuurwaaier: -40°C ~ +80°C Type: Duplex
    koker: Zirconiumdioxyde, Brons Huisvesting: plastiek, metaal
    Structuur: met flens, zonder flens kleur: Blauw, groen of aangepast

     

    Singlemode de Vezel Optische Adapter van Sc/UPC, Duplexvezel Optische Schakelaar

     

     

    Beschrijving:

    de optische adapter Sc-Sc is een mechanisch apparaat dat wordt ontworpen om vezeloptische schakelaars te richten. Het bevat de interconnect koker, die de twee metalen kappen samen houdt.

     

    Eigenschap:

     

    1. Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit
    2. Hoge precisiezirconiumdioxyde of de standaardkokers van het fosfoorbrons
    3. Laag het Verbinden Verlies
    4. BESCHIKBAAR ALS FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO

     

     

    Toepassing:
    1. Vezel Optisch Transmissiesysteem
    2. Gegevens - verwerkingsnetwerken
    3. Het testen/Metingsinstrumenten
    4. Vezel Optische instrumenten die toestel meten

     

     

    Specificatie:

    Specificatie

    Type

    SC/FC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO
    Wijze SM, MM.
    Toevoegingsverlies SM≤0.2dB, MM≤0.3dB
    Herhaalbaarheid (dB) ≤0.1dB
    Mechanismeduurzaamheid (500 cycli, dB ≤0.2dB
    Materiaal van koker >50N
    Het werk Temperatuur Zirconiumdioxyde of Brons

     

    Betrouwbaarheid die testen:

    Betrouwbaarheid het testen
    Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
    1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
    2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
    3 Slotsterkte <0> <5db>
    4 Lage sterkte <0> <5db>
    5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
    6 Het stomen <0> <5db>
    7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
    8 Trilling <0> <5db>
    9 Daling <0> <5db>

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)
    Singlemode de Vezel Optische Adapter van Sc/UPC, Duplexvezel Optische Schakelaar Singlemode de Vezel Optische Adapter van Sc/UPC, Duplexvezel Optische Schakelaar
    Singlemode de Vezel Optische Adapter van Sc/UPC, Duplexvezel Optische Schakelaar
    Singlemode de Vezel Optische Adapter van Sc/UPC, Duplexvezel Optische Schakelaar

     

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten