De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenHet Comité van het Mpoflard

Het Flardcomité van LC MPO

Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Van goede kwaliteit Optische vezelkabel voor verkoop
Goede kwaliteit, op tijd productietijd! Betrouwbare leverancier!

—— Ruben Martin

Het product is zo aardig en moeilijke situatie goed met mijn materiaal. Verwacht onze volgende samenwerking.

—— Rasa Zarske

Ik ben online Chatten Nu

Het Flardcomité van LC MPO

China Het Flardcomité van LC MPO leverancier
Het Flardcomité van LC MPO leverancier Het Flardcomité van LC MPO leverancier Het Flardcomité van LC MPO leverancier Het Flardcomité van LC MPO leverancier

Grote Afbeelding :  Het Flardcomité van LC MPO

Productdetails:

Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: TTI
Certificering: ROHS, SGS

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5st
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: 1pcs per karton
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
Levering vermogen: 50000PCS/MONTH
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

 

Het Flardcomité van het kabel telegraferend systeem 4U LC MPO met de Simplexschakelaars van Sc

 

 

 

Snel Detail:

  1. Naam: Comité van het de Vezel het Optische Flard van 4U MPO
  2. Capaciteit: de Cassettes van 12pcs MPO
  3. Structuur: 3U, ' Opgezet Rek 19
  4. Beschikbare adapterhaven: LC, SC
  5. Materiaal: koudgewalst staal
  6. Naleving van RoHS, SGS

 

Beschrijving:

 

MPO-de Vezelmodules verstrekken een snelle en efficiënte manier om tot 24 12 Sc-van de vezel delen van LC of in één enkele module op te stellen.

 

 

Eigenschappen:

  1. De verbindingen van de module optische vezel aan de torsie van de opeenvolging
  2. Kan datacentrum en San-Systeem verstrekken, eenvoudig en flexibel
  3. Norm 19“ kan op om het even welk kabinet worden geïnstalleerd
  4. Te installeren, te bewegen en toe te voegen Convient zich
  5. MPO-boomstamschakelaar vast op de rug van module

 

Toepassing:

  1. Telecommunicatieabonneelijn
  2. Vezel aan het huis (FTTH)
  3. Hoog - dichtheidskabel bedradingssysteem
  4. Hoog geïntegreerde materiaal en apparaten

 

Specificaties:

 

Type 12ms-6 12MS-12 12ml-6 24ml-6
Vezeltype SM, MM., OM3, OM4
Vezeltelling 12 12 12 24
Aantal Adapters per Comité 6 12 6 6
Adaptertype Voorzijde Sc-Duplex Sc-Simplex LC duplex LC vierling
De Voorzijde van de adapterkleur Blauw, Beige, Purpere Aqua,
Adaptertype Rug MPO/MTP
De Rug van de adapterkleur Zwart

 

 

 

Het verschepen:

  1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
  2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
  3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

 

Het Flardcomité van LC MPO

         Het Flardcomité van LC MPO

Het Flardcomité van LC MPO

Contactgegevens
Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

Contactpersoon: vicky

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)