De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

FC/UPC de Simplex Enige Vezel van de Wijzeadapter Optisch voor Flardcomité, Plastic Huisvesting

FC/UPC de Simplex Enige Vezel van de Wijzeadapter Optisch voor Flardcomité, Plastic Huisvesting

    • FC / UPC Simplex Single Mode Adapter Fiber Optic For Patch Panel , Plastic Housing
    • FC / UPC Simplex Single Mode Adapter Fiber Optic For Patch Panel , Plastic Housing
    • FC / UPC Simplex Single Mode Adapter Fiber Optic For Patch Panel , Plastic Housing
    • FC / UPC Simplex Single Mode Adapter Fiber Optic For Patch Panel , Plastic Housing
  • FC / UPC Simplex Single Mode Adapter Fiber Optic For Patch Panel , Plastic Housing

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS, ISO9001
    Modelnummer: AFC -AFC-sm

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 25pcs/Case
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T / T, Western Union, Paypal
    Levering vermogen: 10000 stuks per dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: FC de vierkante Optische Adapter van de Typevezel Modelnummer: FC
    De ceramische Metalen kap droeg Beëindigengezicht: UPC Type: Simplex
    koker: Zirconiumdioxyde, Brons Huisvesting: plastiek, metaal

     

    FC/UPC de Simplex Enige Vezel van de Wijzeadapter Optisch voor Flardcomité, Plastic Huisvesting

     

     

    Beschrijving:
    De optische vezeladapter, ook genoemd optische vezelschakelaar, Onze adapter omvat: FC.SC.ST.LC.MT RJ. Welke wijd in het kader (ODF) van de optische vezeldistributie, en optische vezel communicatie materiaal worden gebruikt, is de instrumentatie, prestaties stabiel en betrouwbaar.

     

    Eigenschap:

     
     

    1. Vierkante knipsels,
    2. Polymeer/metaal buitenlichaam
    3. Comité klem voor gemakkelijke installatie,
    4. De dichtheid van het verhogingspaneel en snelle stop in installatie

     

     

    Toepassing:
    1. optische vezelcommunicatienetwerk
    2. netwerk van de vezel het Breedbandtoegang
    3. CATV-vezel
    4. FTTP
    5. LAN & WAN

     

     
    Specificatie:

    Specificatie

    Type

    SC/FC/ST/LC/MU/MTRJ/MPO
    Wijze SM, MM.
    Toevoegingsverlies SM≤0.2dB, MM≤0.3dB
    Herhaalbaarheid (dB) ≤0.1dB
    Mechanismeduurzaamheid (500 cycli, dB ≤0.2dB
    Materiaal van koker >50N
    Het werk Temperatuur Zirconiumdioxyde of Brons

     
    Betrouwbaarheid die testen:

    Betrouwbaarheid het testen
    Punt Testnaam Extra Toevoegingsverlies Extra Terugkeerverlies
    1 Mechanische duurzaamheid <0> <5db>
    2 Herhaalbaarheid <0> <5db>
    3 Slotsterkte <0> <5db>
    4 Lage sterkte <0> <5db>
    5 Op hoge temperatuur <0> <5db>
    6 Het stomen <0> <5db>
    7 Temperatuurcyclus <0> <5db>
    8 Trilling <0> <5db>
    9 Daling <0> <5db>

     
    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)
    FC/UPC de Simplex Enige Vezel van de Wijzeadapter Optisch voor Flardcomité, Plastic Huisvesting FC/UPC de Simplex Enige Vezel van de Wijzeadapter Optisch voor Flardcomité, Plastic Huisvesting
    FC/UPC de Simplex Enige Vezel van de Wijzeadapter Optisch voor Flardcomité, Plastic Huisvesting FC/UPC de Simplex Enige Vezel van de Wijzeadapter Optisch voor Flardcomité, Plastic Huisvesting
     

     
     

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten