De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

FC/PC aan het koord van multimode vezelflard van LC/van PC OM3, Duplex duplexflardkoord

FC/PC aan het koord van multimode vezelflard van LC/van PC OM3, Duplex duplexflardkoord

    • FC / PC to LC / PC OM3 multimode fiber patch cord , Duplex duplex patch cord
    • FC / PC to LC / PC OM3 multimode fiber patch cord , Duplex duplex patch cord
  • FC / PC to LC / PC OM3 multimode fiber patch cord , Duplex duplex patch cord

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China is
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS, ISO9001
    Modelnummer: Fc-LC/UPC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: in 2-4 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, maandelijks
    Levering vermogen: 7000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Connector: FC, LC binnen: Keramische
    Jas: PVC, LSZH, OFNP, OFNR Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm of 3.0mm
    Metalen kapbeëindigen - gezicht: PC Kabel lengte: 1M; 2M; 3M Enz., kan worden aangepast
    Vezelwijze: Multimode Kabelkern: Simplex, Duplex

     

     

    FC/PC aan het koord van multimode vezelflard van LC/van PC OM3, Duplex duplexflardkoord

     

    Eigenschappen:

    • Fabriek-geëindigd en Getest
    • Vezelopties: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 en PM Panda Vezel
    • Schakelaaropties: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
    • Het oppoetsen Opties: PC/UPC/APC

     

    Toepassing:

    • LANS, WANS, CATV, KABELTELEVISIE
    • Telecom/CATV Systemen
    • Industrieel, mechanisch en militair
    • Testmateriaal en actieve apparatenbeëindiging

     

    Specificatie:

     

    Parameter Enige Wijze Multiwijze
    Basis Vezelschakelaar FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO, E2000
    Metalen kap Beëindigen-Gezicht PC UPC APC UPC
    Toevoegingsverlies ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3bB
    Terugkeerverlies ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Ceramische Metalen kapspecificatie 125.5um concentriciteitsafwijkingen:<> 127um concentriciteitsafwijkingen:<>
    Geschikte Vezel 9/125um 50/125um, 62.5/125um
    Beëindigen-gezicht Meetkunde Straal van Kromming 7~25mm 5~12mm N/A
    Vezeluitsteeksel ≤50nm ≤100nm N/A
    Vezel onder Besnoeiing ≤100nm ≤100nm N/A
    Topcompensatie ≤50um
    Mechanisch Ruilbaarheid ≤0.2dB
    Zoute Nevel ≤0.1dB
    Daling ≤0.2dB (1.5M, 5 dalingen)
    Trilling IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
    Herhaalbaarheid ≤ 0.1dB (1000 keer)
    Duurzaamheid > 1000 keer
    Werkende Temperatuur -40°C ~ +85°C

     

    Verpakking:

     

    Één stuk per PE zak met stoketiket (wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.)

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    FC/PC aan het koord van multimode vezelflard van LC/van PC OM3, Duplex duplexflardkoord

     

    FC/PC aan het koord van multimode vezelflard van LC/van PC OM3, Duplex duplexflardkoord

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Jacky Liao

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten