De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

15dB ST de Vrouwelijke & Mannelijke Lage achterbezinning van de Vezel Optische Demper

15dB ST de Vrouwelijke & Mannelijke Lage achterbezinning van de Vezel Optische Demper

    • 15dB ST Female & Male Fiber Optical Attenuator Low back reflection
    • 15dB ST Female & Male Fiber Optical Attenuator Low back reflection
    • 15dB ST Female & Male Fiber Optical Attenuator Low back reflection
  • 15dB ST Female & Male Fiber Optical Attenuator Low back reflection

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: SNEL

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 2-3 DAGEN
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 5000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    15dB ST de Vrouwelijke & Mannelijke Lage achterbezinning van de Vezel Optische Demper

     

     

    Snel Detail:

    1. Naam: FC vezel optische demper
    2. Wijze: Singlemode, Multimode
    3. Type: Vast, Wijfje & mannetje
    4. Verminderingswaarde: 1dB~30dB
    5. Werkende Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
    6. Facultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC

     

    Beschrijving:

     

    Wordt de vezel Optische Demper gebruikt in een grote verscheidenheid van toepassingen en kan bijna aan om het even welk vereiste voldoen waar een vermindering van macht nodig is.

     

     

    Eigenschappen:

    1. Lage achterbezinning en Lage PDL
    2. Brede verminderingswaaier
    3. De waarde van de hoge precisievermindering
    4. FC, SC, ST, LC, FACULTATIEF MU…
    5. Plastiek of metaalhuisvestingsmateriaal
    6. Precisiecontrole van de ceramische metalen kap van verminderingsrangeprecision

     

    Toepassing:

    1. Vezel optisch telecommunicatiesysteem
    2. Vezel optische CATV
    3. Vezel optische sensor
    4. Het testen materiaal

     

    Specificatie:

     

    Punt Eenheid Parameter
    Werkende Golflengte NM SM: 1310/1550nm MM.: 850 /1300nm
    Verminderingswaaier dB 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25dB
    Terugkeerverlies dB PC: ≥50 UPC: ≥55 APC: ≥60
    Verminderingstolerantie dB ≤+/-0.5 (1-10dB) of ≤+/-1.0 (11-30dB)
    Het werk Temperatuur °C -25°C~+75°C
    Opslagtemperatuur °C -40°C~+ 85°C

     

     

    Het opdracht geven van tot Informatie:

     

    ST/UPC-SM-15dB-Female&Male

     

    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MU

    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

    Stap 3: Type: Single-mode, Multimode

    Stap 4: Vermindering: 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25, 30dB

    Stap 5: Wijze: Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,

    Stap 6: Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

     

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Onze dienst:

    1. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    2. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    3. Alle producten zijn 100% die volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.
    4. wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.

    15dB ST de Vrouwelijke & Mannelijke Lage achterbezinning van de Vezel Optische Demper15dB ST de Vrouwelijke & Mannelijke Lage achterbezinning van de Vezel Optische Demper15dB ST de Vrouwelijke & Mannelijke Lage achterbezinning van de Vezel Optische Demper

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Sweety Tian

    Tel.: +8618665856609

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten