De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

15dB vrouwelijke/Mannelijke Singlemode ST Vezel Optische Demper voor DWDM-Materiaal

15dB vrouwelijke/Mannelijke Singlemode ST Vezel Optische Demper voor DWDM-Materiaal

    • 15dB Female / Male Singlemode ST Fiber Optic Attenuator for DWDM Equipment
    • 15dB Female / Male Singlemode ST Fiber Optic Attenuator for DWDM Equipment
  • 15dB Female / Male Singlemode ST Fiber Optic Attenuator for DWDM Equipment

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: Fc-ST

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 2-3 DAGEN
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 5000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    15dB vrouwelijke/Mannelijke Singlemode ST Vezel Optische Demper voor DWDM-Materiaal

     

     

    Snel Detail:

    1. Naam: ST Vezel optische demper
    2. Verminderingsvezel binnen
    3. Sc, LC, FC, ST, Facultatief MU
    4. Wijze: Singlemode, Multimode
    5. 0dB - 30dB-facultatieve attenutionwaarde
    6. Wijfje aan de Mannelijke demper van de typevezel

     

    Beschrijving:

     

    De dempers worden ook gebruikt aan de lijnen van de saldo uit transmissie die anders ongelijke signaalniveaus zouden hebben.

     

     

    Eigenschappen:

    1. 100% geometrische Inspectie: Straal (10-25mm/PC), Compensatie (0-50um), Vezelhoogte (+/-50nm)
    2. Hoge Optische Machtsduurzaamheid: tot 1000mW (=1W)
    3. Hoge Betrouwbaarheid: Gespecificeerd voor meer dan 500 die koppelen
    4. Nageleefd Telcordia (gr.-910-KERN en gr.-1221-KERN).
    5. Visueel Getest met 800X-vergroting: Drie Keer (na het Oppoetsen, vóór Assemblage, vóór Levering)

     

    Toepassing:

    1. Vezel Optische Communicatiesystemen
    2. DWDM-Materiaal
    3. Vezel Optische CATV
    4. Locale area networken
    5. Optische vezelcommunicatienetwerken
    6. Optische LAN
    7. Optische CATV

     

    Specificatie:

     

    Punt Parameter
    Model Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Werkende Golflengte SM: 1310/1550nm MM.: 850/1300nm
    Verminderingswaaier 1~30dB
    Terugkeerverlies PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    Verminderingstolerantie ≤+/-0.5 (1-10dB) of ≤+/-1.0 (11-30dB)
    Maximum Optische Inputmacht 1000mW
    Polarisatie Afhankelijk Verlies ≤0.1dB
    Het werk Temperatuur -40°C~+75°C
    Opslagtemperatuur -40°C~+ 85°C
    Vochtigheid 95%RH

     

     

    Het opdracht geven van tot Informatie:

     

    SC/UPC-SM-3dB-Female&Male

     

    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MU

    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

    Stap 3: Type: Single-mode, Multimode

    Stap 4: Vermindering: 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25, 30dB

    Stap 5: Wijze: Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,

    Stap 6: Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

     

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Onze dienst:

    1. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    2. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    3. Alle producten zijn 100% die volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.
    4. wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.

     

    15dB vrouwelijke/Mannelijke Singlemode ST Vezel Optische Demper voor DWDM-Materiaal15dB vrouwelijke/Mannelijke Singlemode ST Vezel Optische Demper voor DWDM-Materiaal15dB vrouwelijke/Mannelijke Singlemode ST Vezel Optische Demper voor DWDM-Materiaal

     

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten