De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Singlemode/Multimode LC bevestigde vezel optische veranderlijke demper voor Lokaal Gebiedsnetwerk

Singlemode/Multimode LC bevestigde vezel optische veranderlijke demper voor Lokaal Gebiedsnetwerk

    • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network
    • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network
    • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network
    • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network
  • Singlemode / Multimode LC Fixed fiber optic variable attenuator for Local Area Network

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: FA-LC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 2-3 DAGEN
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 5000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     
    Singlemode/Multimode LC Vaste vezel optische veranderlijke demper voor Local area network
     
     
    Snel Detail:

    1. Naam: LC vezeldemper
    2. Wijze: Singlemode, Multimode
    3. Vaste Attenuation1,2,3,5,10,15,20 dB of Facultatief
    4. Terugkeerverlies PC≥50dB, APC≥60dB
    5. Golflengte 1310nm of 1550nm
    6. Verminderingswaaier 0 - 30 dB

     
    Beschrijving:
     
    Wordt de vezel Optische Demper gebruikt in een grote verscheidenheid van toepassingen en kan bijna aan om het even welk vereiste voldoen waar een vermindering van macht nodig is.
     
     
    Eigenschappen:

    1. Diverse Wijzen van Vermindering en Interface
    2. Hoog Terugkeerverlies en Stabiel Verminderingsverlies
    3. Goede Herhaalbaarheid en Uitwisselbaarheid
    4. Hoge RL-Demper (Vrouwelijk & Mannelijk Type FC, Sc, LC)
    5. Veranderlijke Demper
    6. Precisiecontrole van verminderingswaaier

     
    Toepassing:

    1. Telecommunicatienetwerk
    2. Het testen Materiaal
    3. Local area network (LAN)
    4. CATV
    5. FTTH

     
    Specificatie:
     

    PuntParameter
    ModelVast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Werkende GolflengteSM: 1310/1550nm MM.: 850/1300nm
    Verminderingswaaier1~30dB
    TerugkeerverliesPC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    Verminderingstolerantie≤+/-0.5 (1-10dB) of ≤+/-1.0 (11-30dB)
    Maximum Optische Inputmacht1000mW
    Polarisatie Afhankelijk Verlies≤0.1dB
    Het werk Temperatuur-40°C~+75°C
    Opslagtemperatuur-40°C~+ 85°C
    Vochtigheid95%RH

     
     
    Het opdracht geven van tot Informatie:
     
    SC/UPC-SM-3dB-Female&Male
     
    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MU
    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
    Stap 3: Type: Single-mode, Multimode
    Stap 4: Vermindering: 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25, 30dB
    Stap 5: Wijze: Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Stap 6: Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
     
     
    Het verschepen:

    • Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    • Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    • Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     
    Onze dienst:

    • De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    • Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    • Alle producten zijn 100% die volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.
    • wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.

    Singlemode/Multimode LC bevestigde vezel optische veranderlijke demper voor Lokaal GebiedsnetwerkSinglemode/Multimode LC bevestigde vezel optische veranderlijke demper voor Lokaal Gebiedsnetwerk

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten