De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Hoge Vrouwelijke & Mannelijke de Vezeldemper van het Terugkeerverlies voor het Flardkoord van FC/APC

Hoge Vrouwelijke & Mannelijke de Vezeldemper van het Terugkeerverlies voor het Flardkoord van FC/APC

    • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord
    • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord
    • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord
    • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord
  • High Return Loss Female & Male Fiber Attenuator for FC / APC Patch Cord

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: FA-FC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 2-3 DAGEN
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 5000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     
     Hoge Vrouwelijke & Mannelijke de Vezeldemper van het Terugkeerverlies voor het Flardkoord van FC/APC
     
     
    Snel Detail:

    1. Naam: FC vezel optische demper
    2. Wijze: Singlemode, Multimode
    3. Type: Vast, Wijfje & mannetje
    4. Verminderingswaarde: 1dB~30dB
    5. Werkende Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
    6. Facultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC

     
    Beschrijving:
    Wordt de vezel Optische Demper gebruikt in een grote verscheidenheid van toepassingen en kan bijna aan om het even welk vereiste voldoen waar een vermindering van macht nodig is.
     
    Eigenschappen:

    1. Vaste Demper (Vast Type FC, Sc, ST, LC)
    2. In-Line Gesmolten Demper (en het Type van Vezelverbindingsdraden)
    3. Hoog Terugkeerverlies (In-Line en Hoog RL-Type)
    4. Nauwkeurige en Stabiele Vermindering (Veranderlijk Type)

     
    Toepassing:

    1. Vezel optische CATV
    2. Vezel optische sensor
    3. Het testen materiaal
    4. Vezel optisch telecommunicatiesysteem

     
    Specificatie:
     

    PuntParameter
    ModelVast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Werkende GolflengteSM: 1310/1550nm MM.: 850/1300nm
    Verminderingswaaier1~30dB
    TerugkeerverliesPC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    Verminderingstolerantie≤+/-0.5 (1-10dB) of ≤+/-1.0 (11-30dB)
    Maximum Optische Inputmacht1000mW
    Polarisatie Afhankelijk Verlies≤0.1dB
    Het werk Temperatuur-40°C~+75°C
    Opslagtemperatuur-40°C~+ 85°C
    Vochtigheid95%RH

     
     
    Het opdracht geven van tot Informatie:
     
    SC/UPC-SM-3dB-Female&Male
     
    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MU
    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
    Stap 3: Type: Single-mode, Multimode
    Stap 4: Vermindering: 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25, 30dB
    Stap 5: Wijze: Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Stap 6: Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
     
     
    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     
    Onze dienst:

    1. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    2. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    3. Alle producten zijn 100% die volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.
    4. wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.

    Hoge Vrouwelijke & Mannelijke de Vezeldemper van het Terugkeerverlies voor het Flardkoord van FC/APCHoge Vrouwelijke & Mannelijke de Vezeldemper van het Terugkeerverlies voor het Flardkoord van FC/APCHoge Vrouwelijke & Mannelijke de Vezeldemper van het Terugkeerverlies voor het Flardkoord van FC/APC

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten