De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Sc-APC Vrouwelijke & Mannelijke Type Vezel Optische Attenuatorr voor het Testen Materiaal

Sc-APC Vrouwelijke & Mannelijke Type Vezel Optische Attenuatorr voor het Testen Materiaal

    • SC APC Female & Male Type Fiber Optic Attenuatorr for Testing Equipment
    • SC APC Female & Male Type Fiber Optic Attenuatorr for Testing Equipment
    • SC APC Female & Male Type Fiber Optic Attenuatorr for Testing Equipment
    • SC APC Female & Male Type Fiber Optic Attenuatorr for Testing Equipment
  • SC APC Female & Male Type Fiber Optic Attenuatorr for Testing Equipment

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: FA-Sc

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 2-3 DAGEN
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 5000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     
    Sc-APC Vrouwelijke & Mannelijke Type Vezel Optische Attenuatorr voor het Testen Materiaal
     
     
    Snel Detail:

    1. Naam: Sc-Vezeldemper
    2. Wijze: Singlemode, Multimode
    3. Facultatieve poetsmiddeltypes van PC, UPC, en APC
    4. Type: Vast, Wijfje & mannelijk, In-line, Veranderlijk
    5. Verminderingswaarde: 1dB~30dB
    6. Werkende Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

     
    Beschrijving:
    Wordt de vezel Optische Demper gebruikt in een grote verscheidenheid van toepassingen en kan bijna aan om het even welk vereiste voldoen waar een vermindering van macht nodig is.
     
     
    Eigenschappen:

    • Gebaseerd op CEI 60869
    • Ecologisch Stabiel en Betrouwbaar
    • Nauwkeurige Grootte
    • Hoge Gerichtheid
    • Uitstekend Terugkeerverlies

     
    Toepassing:

    • Telecommunicatienetwerk
    • Het testen Materiaal
    • Local area network (LAN)
    • CATV
    • FTTH

     
    Specificatie:
     

    PuntParameter
    ModelVast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Werkende GolflengteSM: 1310/1550nm MM.: 850/1300nm
    Verminderingswaaier1~30dB
    TerugkeerverliesPC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: ≥60db
    Verminderingstolerantie≤+/-0.5 (1-10dB) of ≤+/-1.0 (11-30dB)
    Maximum Optische Inputmacht1000mW
    Polarisatie Afhankelijk Verlies≤0.1dB
    Het werk Temperatuur-40°C~+75°C
    Opslagtemperatuur-40°C~+ 85°C
    Vochtigheid95%RH

     
     
    Het opdracht geven van tot Informatie:
     
    SC/UPC-SM-3dB-Female&Male
     
    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MU
    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
    Stap 3: Type: Single-mode, Multimode
    Stap 4: Vermindering: 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25, 30dB
    Stap 5: Wijze: Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,
    Stap 6: Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm
     
     
    Het verschepen:

    • Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    • Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    • Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.) 

     
    Onze dienst:

    • De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    • Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    • Alle die producten zijn 100% volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.
    • wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.

    Sc-APC Vrouwelijke & Mannelijke Type Vezel Optische Attenuatorr voor het Testen MateriaalSc-APC Vrouwelijke & Mannelijke Type Vezel Optische Attenuatorr voor het Testen Materiaal

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten