De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenGlasvezelconnector

LC duplex 3.0mm Vezel Optische Schakelaar met 45degree Gebogen Laars

LC duplex 3.0mm Vezel Optische Schakelaar met 45degree Gebogen Laars

    • LC Duplex 3.0mm Fiber Optic Connector with 45degree Bent Boot
    • LC Duplex 3.0mm Fiber Optic Connector with 45degree Bent Boot
    • LC Duplex 3.0mm Fiber Optic Connector with 45degree Bent Boot
  • LC Duplex 3.0mm Fiber Optic Connector with 45degree Bent Boot

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: FC-neiging

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 100ST
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 200pcs/PE zak
    Levertijd: in 2-4 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 10000pcs/day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

    LC duplex 3.0mm Vezel Optische Schakelaar met 45degree Gebogen Laars 

     

    Qickdetail:

    1. Naam: OM3 vezelschakelaar
    2. Metalen kapgrootte: 1.25mm, 2.5mm
    3. Metalen kap Beëindigen-Gezicht: APC UPC
    4. Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
    5. Type: simplex, duplex
    6. Materiaal: Plastiek, Zinklegering, Brons

     

    Eigenschappen:

    1. Gemakkelijke installatie
    2. Concurrerende prijs
    3. De laarzen van de Telcordiastijl
    4. Goede duurzaamheid

     

    Toepassingen:

    1. Telecommunicatie
    2. Computernetwerken
    3. CATV-netwerken
    4. Actieve apparatenbeëindiging

     

    Specificatie:

     

    Toevoegingsverlies SM ≤0.20 dB
    MM. ≤0.25dB
    Terugkeerverlies P C ≥50 dB
    UPC ≥55 dB
    APC ≥65 dB
    Duurzaamheid <0>
    De grootte van het metalen kapgat SM: 125.0+1/-0um concentriciteit: ≤1.0um
    125.5+1/-0um ≤1.0um
    126.0+1/-0um ≤1.0um
    MM.: um 125 concentriciteit: 1≤3 um
    um 127 ≤3 um
    um 128 ≤3 um
    Werkende temperatuur -40~80°C

     

    Het opdracht geven van tot Informatie:

     

    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, D4, DIN, SMA

    Stap 2: Schakelaargrootte: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

    Stap 3: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

    Stap 4: Kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um, 62.5/125um)

    Stap 5: Laarskleur: Zwart, Blauw, Wit, Rood, Geel, Groen, Beige, Aqua

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Onze dienst:

    1. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    2. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    3. Alle producten zijn 100% die volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.
    4. Wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.

     

    LC duplex 3.0mm Vezel Optische Schakelaar met 45degree Gebogen Laars

    LC duplex 3.0mm Vezel Optische Schakelaar met 45degree Gebogen Laars

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Rita Wang

    Tel.: +8613006641490

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten