De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenGlasvezelconnector

SPC die MU Vezel Optische Schakelaar met 1.25mm Metalen kap voor CATV-Netwerk oppoetsen

SPC die MU Vezel Optische Schakelaar met 1.25mm Metalen kap voor CATV-Netwerk oppoetsen

    • SPC polishing MU Fiber Optical Connector with 1.25mm Ferrule for CATV Network
    • SPC polishing MU Fiber Optical Connector with 1.25mm Ferrule for CATV Network
  • SPC polishing MU Fiber Optical Connector with 1.25mm Ferrule for CATV Network

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: Fc-MU

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 100ST
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 200pcs/PE zak
    Levertijd: in 2-4 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 10000pcs/day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

    SPC die MU Vezel Optische Schakelaar met 1.25mm Metalen kap voor CATV-Netwerk oppoetsen

     

    Qickdetail:

    1. Naam: MU optische vezelschakelaar
    2. Omvat: Stofglb, Huisvesting, Kurk, de Lente, Laars
    3. Type: D
    4. Materiaal: Plastiek, Zinklegering, Brons
    5. Huisvestingskleur: blauw, Beige, Groen, Aqua
    6. Laarskleur: Geel, Beige, Aqua, Wit, Rood, Groene Zwarte,…

     

    Eigenschappen:

    1. Superieure gekwalificeerde standaardpc, APC, UPC, SPC-het oppoetsen
    2. FC, DE SCHAKELAAR VAN SC, VAN LC, MU, ST, VAN MT-RJ, ENZ.-
    3. Goede uitwisselingscapaciteit en goede duurzaamheid;
    4. Beschikbaar in vezelbos, lintfan-out, beschikbare vlecht;
    5. φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm facultatieve vezel optische kabel
    6. Enige wijze (9125) of multi beschikbare wijze (50125 of 62,5125) vezel

     

    Toepassingen:

    1. CATV, metro Testmateriaal

    2. Telecommunicatienetwerken

    3. Locale area networken (LAN)

    4. Breed gebiedsnetwerken (WAN)

    5. Optische Vezeltest en Meetsystemen
    6. Optische Vezelmededeling
    7. Optische Transmissiebackbone

    Specificatie:

     

    Parameter Eenheid Gegevens
        FC/PC FC/APC SC/PC SC/APC ST/PC ST/APC MU/PC LC/PC LC/APC
    Toevoegingsverlies dB ≤0.3 (enige wijze); ≤0.1 (multiwijze)
    Herhaalbaarheid dB ≤0.1
    Uitwisselbaarheid dB ≤0.2
    Terugkeerverlies SM dB ≥45 ≥60 ≥45 ≥60 ≥45 ≥60 ≥50 ≥50 ≥60
    MM. dB ≥36without APC schakelaar
    Het koppelen cyclus cyclus 1000
    Werkende temperatuur   -40~+80 -25~+70 -40~+80 -25~+70

     

    Het opdracht geven van tot Informatie:

     

    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, D4, DIN, SMA

    Stap 2: Schakelaargrootte: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

    Stap 3: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

    Stap 4: Kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um, 62.5/125um)

    Stap 5: Laarskleur: Zwart, Blauw, Wit, Rood, Geel, Groen, Beige, Aqua

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Onze dienst:

    1. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    2. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    3. Alle producten zijn 100% die volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.
    4. Wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.

    SPC die MU Vezel Optische Schakelaar met 1.25mm Metalen kap voor CATV-Netwerk oppoetsen

    SPC die MU Vezel Optische Schakelaar met 1.25mm Metalen kap voor CATV-Netwerk oppoetsenSPC die MU Vezel Optische Schakelaar met 1.25mm Metalen kap voor CATV-Netwerk oppoetsen

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten