De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenGlasvezelconnector

Blauwe/Groene Huisvesting 3.0mm de optische schakelaar van Sc voor Optische Vezelmededeling

Blauwe/Groene Huisvesting 3.0mm de optische schakelaar van Sc voor Optische Vezelmededeling

    • Blue / Green Housing 3.0mm sc optical connector for Optical Fiber Communication
    • Blue / Green Housing 3.0mm sc optical connector for Optical Fiber Communication
    • Blue / Green Housing 3.0mm sc optical connector for Optical Fiber Communication
    • Blue / Green Housing 3.0mm sc optical connector for Optical Fiber Communication
  • Blue / Green Housing 3.0mm sc optical connector for Optical Fiber Communication

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: Foc-3.0

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 100ST
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 200pcs/PE zak
    Levertijd: in 2-4 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 10000pcs/day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

    Blauwe/Groene Huisvesting 3.0mm de optische schakelaar van Sc voor Optische Vezelmededeling
     
    Qickdetail:

    1. Naam: De Vezelschakelaar van Sc UPC
    2. Omvat: Stofglb, Huisvesting, Kurk, de Lente, Laars
    3. Type: simplex, duplex
    4. Materiaal: Plastiek, Zinklegering, Brons
    5. Huisvestingskleur: blauw, Beige, Groen, Aqua
    6. Laarskleur: Geel, Beige, Aqua, Wit, Rood, Groene Zwarte,…

     
    Beschrijving:
     
    Sc-de schakelaar wordt wijd gebruikt in enige wijzetoepassingen voor zijn uitstekende prestaties.
     
    Eigenschappen:

    1. Gewaarborgd Nul Tekorten
    2. Opgepoetste en Niet-gepolijste facultatief
    3. Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies
    4. Zonder meerprijs Beschikbare douaneconfiguraties

     
    Toepassingen:

    1. Optische Vezeltest en Meetsystemen
    2. CATV, LAN, WAN, Test&measurement
    3. Optische Vezelmededeling
    4. Optische Transmissiebackbone

     
    Specificatie:
     

    Punt SM MM.
    Metalen kap Beëindigen-Gezicht PC UPC APC PC
    Toevoegingsverlies ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.3dB
    Terugkeerverlies ≥45dB ≥50dB ≥60dB ≥35dB
    Duurzaamheid ≤0.1dB typische verandering, 500 Cycli
    Werkende Temperatuur -40°C aan +75°C

     
    Het opdracht geven van tot Informatie:
     
    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, MPO, D4, DIN, SMA
    Stap 2: Schakelaargrootte: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
    Stap 3: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
    Stap 4: Kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um, 62.5/125um)
    Stap 5: Laarskleur: Zwart, Blauw, Wit, Rood, Geel, Groen, Beige, Aqua

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Onze dienst:

    1. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    2. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    3. Alle die producten zijn 100% volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.
    4. Wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.

     
    Blauwe/Groene Huisvesting 3.0mm de optische schakelaar van Sc voor Optische VezelmededelingBlauwe/Groene Huisvesting 3.0mm de optische schakelaar van Sc voor Optische VezelmededelingBlauwe/Groene Huisvesting 3.0mm de optische schakelaar van Sc voor Optische Vezelmededeling

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten