De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic kabel

6 de Vezel Optische Kabel van de kern Binnendoorbraak met 2.0mm Kabel Binnen

6 de Vezel Optische Kabel van de kern Binnendoorbraak met 2.0mm Kabel Binnen

    • 6 Core Indoor Breakout Fiber Optic Cable With 2.0mm Cable Inner
    • 6 Core Indoor Breakout Fiber Optic Cable With 2.0mm Cable Inner
    • 6 Core Indoor Breakout Fiber Optic Cable With 2.0mm Cable Inner
  • 6 Core Indoor Breakout Fiber Optic Cable With 2.0mm Cable Inner

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: FOC-binnen

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1.000 m
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Houten trommel met testrapport
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 100000M/Day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    temperatuur: -40 aan 70℃ Type vezel: vast voor als buffer opgetreden
    Kernen: van kern 2 aan kern 24 buitenjasje: PE of LSZH

    (, 2017.12_01

     

     6 de Vezel Optische Kabel van de kern Binnendoorbraak met 2.0mm Kabel Binnen

     

    Snel Detail:

    1. Type: 48core optische vezelkabel
    2. Wijze: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    3. Vezel: G652D, G657A, G657B
    4. Toepassing: Binnenvezelkabel met geel binnen jasje en 2.0mm kabel
    5. Jasje: PVC, LSZH, OFNP, OFNR
    6. Kabelkleur: Geel, Oranje, Aqua, Viooltje, Zwart Blauw, Groen, Wit, Rood…

     

    Eigenschappen:

    1. Losse buis met hoge weerstand die bestand hydrolyse is
    2. Zacht, flexibel, gemakkelijk om, en met de grote transmissie van de capaciteitsdatum te verbinden
    3. Aramidgaren voor sterktelid
    4. Goede mechanische en temperatuurprestaties
    5. Voldoe aan diverse vereisten van markt en cliënten

     

    Toepassing:

    1. Geschikt voor communicatieapparatuur servrd

    2. Als vlecht van communicatieapparatuur

    3. Kan gemakshalve worden geïnstalleerd en perated eenvoudig

    4. Goedgekeurde aan binnendistributie.

     

    Technische Parameters:

     

    Beschrijving 02~12 vezel, Φ900μm Strakke buffervezel, Aramid-garen, pvc-Jasje.
    Normen Leef Standaardyd/t 1258.4-2005, icea-596, gr.-409, IEC794, enz. na en voldoe aan de vereisten van UL-goedkeuring van OFNR.
    Kabelcode
      02 04 06 08 10 12
    Kabeldiameter (mm) 4.1±0.25 4.8±0.25 5.1±0.25 5.6±0.25 5.8±0.25 6.2±0.25
    Kabelgewicht (kg/km) 11.0 18.4 22 24 27 31
    TBF-Diameter 900±50μm

     

    Mechanische Kenmerken
    Treksterkte Op lange termijn 200N
    Op korte termijn 660N
    Verbrijzelingsweerstand Op lange termijn 300N/100mm
    Op korte termijn 1000N/100mm
    Buigende Straal Dynamisch 20×D (Kabeldiameter)
    Statisch 10×D (Kabeldiameter)

     

     

     

     

     

    Optische Kenmerken

      50/125μm 62.5/125μm G.652 G.655
    Vermindering (+20°C) @850nm ≤3.5dB/km ≤3.5dB/km    
    @1300nm ≤1.5dB/km ≤1.5dB/km    
    @1310nm     ≤0.45dB/km ≤0.50dB/km
    @1550nm     ≤0.30dB/km ≤0.50dB/km
    Bandbreedte (Klasse A) @850nm ≥500MHz·km ≥200MHz·km    
    @1300nm ≥1000MHz·km ≥600MHz·km    
    Numerieke Opening 0.200±0.015NA 0.275±0.015NA    
    Kabel Afgesneden Golflengte λcc     ≤1260nm ≤1480nm
    Vermindering bij temperatuur het cirkelen (- 20°C~+85°C) @1300nm ≤0.50dB/km ≤0.50dB/km    
    @1550nm     ≤0.20dB/km ≤0.20dB/km

     

    Milieukenmerken
    Vervoertemperatuur -20°C~+60°C
    Opslagtemperatuur -20°C~+60°C
    Installatietemperatuur -5°C~+50°C
    Werkende Temperatuur -20°C~+60°C


    6 de Vezel Optische Kabel van de kern Binnendoorbraak met 2.0mm Kabel Binnen

    6 de Vezel Optische Kabel van de kern Binnendoorbraak met 2.0mm Kabel Binnen

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten