De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Media Converter

zet het 14 haven Handelbare Rek Optische Vezelmedia Convertor, 19 duim op

zet het 14 haven Handelbare Rek Optische Vezelmedia Convertor, 19 duim op

    • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch
    • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch
    • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch
    • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch
  • 14 port Manageable Rack Mount Optical Fiber Media Converter , 19 inch

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: FMC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 5 stuks
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/box
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 2000pcs/week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    zet het 14 haven Handelbare Rek Optische Vezelmedia Convertor, 19 duim op

     

     

    Beschrijving:

     

    10/100M, 10/100/1000M verre handelbare vezelmedia convertors bieden een hoge prijs/prestaties verhouding aan; behandel alle functies van niet handelbare vezelmedia convertor met inbegrip van verscheidenheid van datasnelheid, SM/MM, kies vezel en dubbele vezel enz. met eenvoudige opstelling uit en voltooi de interface van het functiebeheer, steunt het protocollen zoals SNMP, WEB, TELNET en CONSOLE, en realiseert het geïntegreerde beheer aan alle chassis.

     

     

    Eigenschap:


    ◆ Steun 10Base-t, 100Base-TX, 1000Base-t.

    ◆ Voldoe aan normen IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x en IEEE802.3ah.

    ◆ Met hoge auto-ontdekt prestaties ruilend chipset vergaderings industriële norm, het beveiligen vast en de gegevenstransmissie van de niet-verkeersjam en het ruilen.

    Het pakket van ◆ Max.2046bytes bij store-and-forward wijze, Max. 9K-bytespakket bij besnoeiing-door wijze.

    ◆ Auto-MDIX bij elektrohaven, geschikt voor de gebruiker.

    ◆ Maximum veiligheidsmacht 100W om het stabiele werk van het materiaal te verzekeren.

    ◆ De hete ruilmiddelmedia convertor (in kaarttype) en de beheerskaart, de enige vezel of de dubbele vezel (de enige vezelmedia convertors zouden in paar moeten worden gebruikt), standalone t-type of 16 groevenchassis zijn facultatief

    ◆ Lage machtsconsumptie, lage hitte, standalone type met communicatie van 10W speciale voeding, chassis met dubbele overtollige voeding.

     

     

    Vezelhaven:


    ◆ Schakelaar: ST, SC, FC
    ◆ Werkende golflengte: 850nm, 1310nm bij Multi-mode; 1310nm, 1550nm bij enige wijze.
    ◆ Optische vezels: Multi-mode: 50/125,62.5/125,100/140um;
                               Single-mode: 8.3/125,8.7/125,9/125,10/125um

     

     

    Ethernetinterface:

     

    ◆ Voldoe aan normen: IEEE802.3z, IEEE802.3u, IEEE802.3x en IEEE802.3ah
    ◆ Datasnelheid: 10Mbps, 100Mbps, halve 1000M/hoogtepunt - duplex auto-ontdekt
    ◆ Schakelaar: Rj-45
    ◆ UTP CAT5 of CAT5E die aan rj-45, transmissieafstand bij 100m verbindt.

     

     

    Fundamentele werkomgeving:

     

    ◆ Opslagtemperaturen: -10~70℃

    ◆ Werkende Temperaturen: 0~50℃
    ◆ Vochtigheid: (non-condensing) 5%~90%
    ◆ (Standalone) afmeting: 156MM (W) *128MM (D) *32MM (H)
    ◆ Voeding: 85VAC~265VAC of -40VDC~-57VDC

    zet het 14 haven Handelbare Rek Optische Vezelmedia Convertor, 19 duim op

    zet het 14 haven Handelbare Rek Optische Vezelmedia Convertor, 19 duim op

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Sweety Tian

    Tel.: +8618665856609

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten