De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Media Converter

100M Singlemode/Multimode Vezel Optische Media Convertor voor Ethernet

100M Singlemode/Multimode Vezel Optische Media Convertor voor Ethernet

    • 100M Singlemode / Multimode Fiber Optic Media Converter for Ethernet
    • 100M Singlemode / Multimode Fiber Optic Media Converter for Ethernet
    • 100M Singlemode / Multimode Fiber Optic Media Converter for Ethernet
    • 100M Singlemode / Multimode Fiber Optic Media Converter for Ethernet
  • 100M Singlemode / Multimode Fiber Optic Media Converter for Ethernet

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: FMC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 5 stuks
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/box
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 2000pcs/week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    100M Singlemode/Multimode Vezel Optische Media Convertor voor Ethernet
     


    Beschrijving:


    Vezelmedia de Convertor is het omzettingsmateriaal van de optisch-elektronische signalen van Ethernet tussen 10/100M UTP interface (TX) en 100M Vezelinterface (FX).

     

     

    Eigenschappen:

    1. De autoonderhandelingsfunctie staat UTP-haven aan auto uitgezochte 10m of 100M en Hoogtepunt toe - duplex of de Helft - duplex
    2. UTP-de haven steunt autooversteekplaats MDI/mdi-x.
    3. Ondersteunende datatransportbesturing
    4. Ondersteunend 1552 bytespakket
    5. Breid vezelafstand tot 2km voor multi-mode vezel en 20120km voor single-mode vezel uit
    6. De interne kring van verhinderde donder kon schade van de convertor zeer verminderen die door blikseminslaginductie wordt veroorzaakt.
    7. De foutenpas van de steunenverbinding door functie

     

    Technische Beschrijving:

    1. Werkende norm:
      IEEE802.3 10base-t Ethernet
      IEEE802.3u 100BASE-TX/FX snel-Ethernet
      IEEE802.3x
    2. MAC-adreslijst: 1K
    3. Gegevensbuffer: 128Kb RAM
    4. Schakelaar: UTP: RJ-45,10/100Mbps; Vezel: Sc, 100Mbps
    5. Kabel:
      UTP: Kat. 5 UTP (de maximum afstand op to100m)
      (Singlemode) vezel: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 90km)
    6. Datatransportbesturing
      Volledig - duplex: IEEE802.3x
      Half - duplex: tegendruk
    7. Leiden: Macht, FX 100, FX-Verbinding/Akte, TX 100, TX FDX, TX-Verbinding/Akte.
    8. Macht: Input: AC 110~265V of gelijkstroom: - 36V~-72V
      Output: Gelijkstroom 5V 1A
    9. Omzettingswijze: Middelgrote omzetting
    10. MTBF: 80.000 uren
    11. Omgevingstemperatuur: 0 ~ +50℃
    12. Opslagtemperatuur: -20 ~ +70℃
    13. Vochtigheid: 5% ~ 90%
    14. Afmetingen:
      Externe macht: 26 (hoogte) x 70 (breedte) x 94 (lengte) mm
      Machts intern type: 30 (hoogte) x 110 (breedte) x 140 (lengte) mm

     

    Vezelinformatie:

     

    Type Schakelaar Vezeltype Golflengte Max. afstand TX macht Gevoeligheid Verbindingsbegroting
    DM01 ST/SC multimode 850/1310nm 2km -20~-12dBm -30dBm 10dBm
    Ds-25 Sc singlemode 1310nm 25km -14~-8dBm -32dBm 18dBm
    Ds-40 Sc singlemode 1310nm 40km -8~-3dBm -33dBm 25dBm
    Ds-60 Sc singlemode 1310nm 60km -3~0dBm -36dBm 33dBm
    Ds-80 Sc singlemode 1550nm 80km -10~-5dBm -35dBm 25dBm
    Ds-100 Sc singlemode 1550nm 100km -5~0dBm -36dBm 31dBm
    Ds-120 Sc singlemode 1550nm 100km -1~3dBm -36dBm 35dBm
    W1/2-20 Sc 20km 1310/1550nm 20km -14~-6dBm -32dBm 18dBm
    W1/2-40 Sc 40km 1310/1550nm 40km 8-10~-3dBm -35dBm 27/25dBm
    W1/2-60 Sc 60km 1490/1550nm 60km 5-7~0dBm -37dBm 32/30dBm
    W1/2-80 Sc 80km 1490/1550nm 80km 3-5~2dBm -37dBm 34/32dBm

     

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

    100M Singlemode/Multimode Vezel Optische Media Convertor voor Ethernet100M Singlemode/Multimode Vezel Optische Media Convertor voor Ethernet

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Rita Wang

    Tel.: +8613006641490

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten