De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenGlasvezelconnector

Multimode Sc-schakelaars van de vezel optische kabel met Opgepoetste Vezelmetalen kap

Multimode Sc-schakelaars van de vezel optische kabel met Opgepoetste Vezelmetalen kap

    • Multimode SC fiber optic cable connectors with Polished Fiber Ferrule
    • Multimode SC fiber optic cable connectors with Polished Fiber Ferrule
    • Multimode SC fiber optic cable connectors with Polished Fiber Ferrule
    • Multimode SC fiber optic cable connectors with Polished Fiber Ferrule
  • Multimode SC fiber optic cable connectors with Polished Fiber Ferrule

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: Qac-SCU

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 10000pcs/day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

    Multimode Sc-schakelaars van de vezel optische kabel met Opgepoetste Vezelmetalen kap

     

    Beschrijving:

     

    De snelle de assemblageschakelaar van Sc heeft gemakkelijke assemblage en uitstekende stabiliteit.

     

    Snel Detail:

    1. Naam: Vezel Optische Schakelaar
    2. Schakelaar: FC, LC, SC
    3. Metalen kap Beëindigen-gezicht: UPC, APC
    4. Metalen kapgrootte: 2.5mm
    5. Wijze: Singlemode en Multimode
    6. Structuur: Pre-opgepoetst, Niet gepolijst

     

    Eigenschap:

    • Geen speciaal het assembleren hulpmiddel
    • Gemakkelijk voor het assembleren met mechanische las en geen het oppoetsen
    • Minimaliseer het tekorttarief door eigenschappen van verwijdering en opnieuw te gebruiken.
    • Gemakkelijk voor het leren technologie door een eenvoudige het assembleren methode (binnen 1 en halve notulen)

     

    Toepassing:

    • Het optische netwerk handhaven en reparatie
    • Eind verbinding-been van het optische netwerk van FTTH
    • Optische vezel stop-en contactdoospaneel
    • Local area networkmilieu van verbinding
    • Kader van de vezel het optische distributie

     

    Specificatie:

     

    Artikel waarde
    Toevoegingsverlies ≤0.3 (maximum 0,4)
    Terugkeerverlies ≥60dB
    Schakelaartype SC/APC
    Kabel daling 3.0mm/vlakke 2x3mm kabel
    Vezel het vastklemmen kracht ≥3N
    Treksterkte Typische ≥40N (Maximum 50N)
    Online treksterkte 20N Van IL de variatie (≤0.2dB) RL variatie (≤5dB)
    Het werk Temperatuur -40℃ ~ +75℃
    Kan herhaaldelijk worden gebruikt Mogelijk

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Multimode Sc-schakelaars van de vezel optische kabel met Opgepoetste Vezelmetalen kap

    Multimode Sc-schakelaars van de vezel optische kabel met Opgepoetste Vezelmetalen kapMultimode Sc-schakelaars van de vezel optische kabel met Opgepoetste Vezelmetalen kap

     

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Sweety Tian

    Tel.: +8618665856609

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten