De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenHet Comité van het Mpoflard

Rek Opgezet MPO-Flardcomité, 1U Comité van het Vezel het Optische Flard met koudgewalst staal

Rek Opgezet MPO-Flardcomité, 1U Comité van het Vezel het Optische Flard met koudgewalst staal

    • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel
    • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel
    • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel
    • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel
  • Rack Mounted MPO Patch Panel , 1U Fiber Optic Patch Panel with cold rolled steel

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: Mpop-1U

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 5st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs per karton
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 50000PCS/MONTH
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    Rek Opgezet MPO-Flardcomité, 1U-Comité van het Vezel het Optische Flard met koudgewalst staal

     

     

    Snel Detail:

    1. Naam: het Flardcomité van 1U MPO
    2. Materiaal: koudgewalst staal
    3. Structuur: 1U, ' Opgezet Rek 19
    4. Beschikbare adapterhaven: LC, SC
    5. Materiële dikte: 1.2mm

    6. Capaciteit: de Cassettes van 12pcs MPO

     

    Beschrijving:

     

    MPO-de Vezelmodules verstrekken een snelle en efficiënte manier om tot 24 12 Sc-van de vezel delen van LC of in één enkele module op te stellen.

     

     

    Eigenschappen:

    1. De verbindingen van de module optische vezel aan de torsie van de opeenvolging
    2. Te installeren, te bewegen en toe te voegen Convient zich
    3. Kan datacentrum en San-Systeem verstrekken, eenvoudig en flexibel

    4. MPO-boomstamschakelaar vast op de rug van module
    5. Norm 19“ kan op om het even welk kabinet worden geïnstalleerd

     

    Toepassing:

    1. Van de lasspaander en vezel facultatieve spoelversies
    2. Geschikt voor om het even welke bureau of collectieve installatie
    3. Volledige (geladen) assemblage of leeg facultatief paneel
    4. Geschikt voor fusie het verbinden, directe beëindiging en pre-geëindigde kabels

     

    Specificaties:

     

    Type 12ms-6 12MS-12 12ml-6 24ml-6
    Vezeltype SM, MM., OM3, OM4
    Vezeltelling 12 12 12 24
    Aantal Adapters per Comité 6 12 6 6
    Adaptertype Voorzijde Sc-Duplex Sc-Simplex LC duplex LC vierling
    De Voorzijde van de adapterkleur Blauw, Beige, Purpere Aqua,
    Adaptertype Rug MPO/MTP
    De Rug van de adapterkleur Zwart

     

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Rek Opgezet MPO-Flardcomité, 1U Comité van het Vezel het Optische Flard met koudgewalst staal

             Rek Opgezet MPO-Flardcomité, 1U Comité van het Vezel het Optische Flard met koudgewalst staal

    Rek Opgezet MPO-Flardcomité, 1U Comité van het Vezel het Optische Flard met koudgewalst staal

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten