De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het terugkeerverlies 10G OM3 voor FTTH-toepassing

het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het terugkeerverlies 10G OM3 voor FTTH-toepassing

    • high return loss 10G OM3 Fiber Optic Patch Cord for FTTH application
    • high return loss 10G OM3 Fiber Optic Patch Cord for FTTH application
    • high return loss 10G OM3 Fiber Optic Patch Cord for FTTH application
  • high return loss 10G OM3 Fiber Optic Patch Cord for FTTH application

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China is
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: Om3-LCU

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: in 2-4 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, BORG, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 7000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    Het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het terugkeerverlies 10G OM3 voor FTTH-toepassing

     

    Snelle Details:

    1. Naam: Het koord van het Unibootlc flard
    2. Laarskleur: Beige
    3. Kabellengte: 1m, 2m, 3m….aangepast
    4. Wijze: OM3, OM4, OS1, OS2, OM1, OM2
    5. Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
    6. Kabelkern: Duplex

     

    Eigenschappen:

    1. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
    2. Maak en kras-Vrij Beëindigengezicht schoon
    3. Goede uitwisseling
    4. Goede herhaalbaarheid
    5. Hoog - Geteste kwaliteits100% Fabriek
    6. 3D vezelinterferometer is beschikbaar

     

    Toepassingen:

    1. FTTH-toepassing
    2. Gebouwinstallaties
    3. Gegevens - verwerkingsnetwerken
    4. Breed Gebiedsnetwerken (WANs)
    5. Industrieel, mechanisch en militair

     

    Specificatie:

    Parameter Eenheid FC, SC, LC ST, MU MT-RJ, MPO
    SM MM. SM MM. SM MM.
    PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC
    (Typisch) toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2
    Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35
    Werkende golflengte NM 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
    Ruilbaarheid dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
    Duurzaamheid dB >1000 >1000 >1000
    Werkende temperatuur °C -40~75 -40~75 -40~75
    Opslagtemperatuur °C -45~85 -45~85 -45~85
    Kabeldiameter mm φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

     

    Verpakking:

    Één stuk per PE zak met stoketiket (wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.)

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

    het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het terugkeerverlies 10G OM3 voor FTTH-toepassinghet hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het terugkeerverlies 10G OM3 voor FTTH-toepassing

    het hoge Koord van het de Vezel Optische Flard van het terugkeerverlies 10G OM3 voor FTTH-toepassing

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten