De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenVezel Optische Loopback

UPC APC MTRJ Vezel Optische Loopback voor Materiaalinterconnectie

UPC APC MTRJ Vezel Optische Loopback voor Materiaalinterconnectie

    • UPC APC MTRJ Fiber Optic Loopback for Equipment Interconnection
    • UPC APC MTRJ Fiber Optic Loopback for Equipment Interconnection
    • UPC APC MTRJ Fiber Optic Loopback for Equipment Interconnection
    • UPC APC MTRJ Fiber Optic Loopback for Equipment Interconnection
  • UPC APC MTRJ Fiber Optic Loopback for Equipment Interconnection

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 2-3 DAGEN
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 7000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    UPC APC MTRJ Vezel Optische Loopback voor Materiaalinterconnectie

     

     

    Beschrijving:

     

    Wij maken strikt tot de vezel optische loopbacks volgens de industrienorm, wordt elk van de kabel functioneel getest alvorens te verschepen, en wij aanbiedt douaneassemblage voor vezel optische loopbacks zoals de opgepoetste configuraties en speciaal van de douaneschakelaar.

     

     

    Snel Detail:

    1. Naam: MTRJ Loopback
    2. Vezelwijze: G652D, G657A1, G657A2
    3. Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
    4. Kabeljasje: PVC, LSZH, OFNP, OFNR
    5. Kabelkleur: Geel, Oranje, Aqua, Wit, Groen Rood,

     

    Eigenschappen:

    1. Gevormde schakelaar om verbinding te beveiligen
    2. Volledig geteste kabels om superieure kwaliteit en duurzaamheid te verzekeren
    3. Lijn - achterkabel voor vele testtoepassingen
    4. LC schakelaars met precisie ceramische metalen kap voor maximum optische prestaties

     

    Toepassingen:

    1. De toepassingen van het flardpaneel
    2. Communicatie verbindingen
    3. LoopBack voor netwerkcomponenten het testen
    4. Materiaalinterconnectie
    5. Apparaat varken-tailling
    6. Gebouwnetwerken

     

    Specificatie:

     

    Optische Prestaties Enige Wijze Multiwijze
    Toevoegingsverlies ≤0.20dB ≤0.30dB
    Terugkeerverlies ≥45dB (PC) ≥35dB
    ≥50dB (UPC)
    ≥60dB (APC)
    Herhaalbaarheid ≤0.10dB
    Duurzaamheid ≤0.2dB typische verandering, 1000 matings
    Werkende Temperatuur - 20 ~ +75°C
    Opslagtemperatuur - 40 ~ +85°C

     

     

    Het opdracht geven van tot Informatie:

     

    Stap 1: Schakelaartype: SC, LC, MTRJ, MPO

    Stap 2: Schakelaargrootte: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

    Stap 3: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: UPC, APC

    Stap 4: Kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um, 62.5/125um)

    Stap 5: Laarskleur: Zwart, Blauw, Wit, Rood, Geel, Groen, Beige, Aqua

     

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Onze dienst:

    1. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    2. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van ROHS en SGS.
    3. Alle producten zijn 100% die volledig door onze technische deskundigheid wordt getest alvorens te verschepen.
    4. Wij verstrekken vezel optische loopbacks volgens de industrienorm.

    UPC APC MTRJ Vezel Optische Loopback voor MateriaalinterconnectieUPC APC MTRJ Vezel Optische Loopback voor Materiaalinterconnectie

    UPC APC MTRJ Vezel Optische Loopback voor Materiaalinterconnectie

     

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten