De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

ST/UPC - ST het Binnen Gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard met Blauw, LSZH-jasje

ST/UPC - ST het Binnen Gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard met Blauw, LSZH-jasje

    • ST / UPC - ST Indoor Armoured Fiber Optic Patch Cord with Blue , LSZH jacket
    • ST / UPC - ST Indoor Armoured Fiber Optic Patch Cord with Blue , LSZH jacket
    • ST / UPC - ST Indoor Armoured Fiber Optic Patch Cord with Blue , LSZH jacket
    • ST / UPC - ST Indoor Armoured Fiber Optic Patch Cord with Blue , LSZH jacket
  • ST / UPC - ST Indoor Armoured Fiber Optic Patch Cord with Blue , LSZH jacket

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China is
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: in 2-4 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, BORG, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 7000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    ST/UPC - ST het Binnen Gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard met Blauw, LSZH-jasje

     

     

     

    Snelle Details:

    1. Type: ST/UPC-SM-DX-3.0mm-3M
    2. Wijze: Enige wijze en Multimode
    3. Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
    4. Kabelkern: Simplex, Duplex
    5. Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
    6. Kabellengte: 1m, 2m, 3m….aangepast

     

     

    Beschrijving:

     

    Het gepantserde flardkoord kan in allerlei milieuuitersten worden gelegd. Het wordt gebruikt zonder beschermingsbuis die plaats bespaart en is vrij geschikt voor onderhoud. Ook heeft het de bouw met inbegrip van roestvrij staalbuis die optische vezel beschermt en verstrekt betere veiligheid voor het gehele systeem.

     

     

     

    Eigenschappen:

    1. Coëfficiënt met grote trekspanning en spanningscoëfficiënt
    2. Geschikt voor toepassing, hoogst veiligheid
    3. Toepassing zonder schade aan kabel
    4. Vervaardiging zonder schade aan kabel
    5. Kostenknipsel voor onderhoud

     

    Toepassingen:

    1. Machineruimte
    2. FTTH
    3. Gebiedsnetwerk
    4. Testmateriaal
    5. Nationale defensie
    6. De sensor van FO
    7. Licht communicatiesysteem
    8. Het gemeenschappelijke systeem van antennetv

     

     

    Specificatie: 

     

    Punt Enige wijze
    Metalen kap Beëindigen-Gezicht PC UPC APC
    Tussenvoegselvermindering ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
    Terugkeerverlies ≥45dB ≥50dB ≥55dB
    herhaalbaarheid ≤0.1dB ≤0.1dB ≤0.1dB
    Verrichtingstemperatuur -20°C~+70°C (PVC) /- 40°C~+90°C (LSZH/PU)
    Buitendiameter 1.6mm

     

     

     

    Verpakking: 

     

    Één stuk per PE zak met stoketiket (wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.)

     

     

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

    ST/UPC - ST het Binnen Gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard met Blauw, LSZH-jasjeST/UPC - ST het Binnen Gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard met Blauw, LSZH-jasjeST/UPC - ST het Binnen Gepantserde Koord van het Vezel Optische Flard met Blauw, LSZH-jasje

     

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten