• Hot Selling 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc PLC Fiber Optic Audio Splitter
    • Hot Selling 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc PLC Fiber Optic Audio Splitter
    • Hot Selling 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc PLC Fiber Optic Audio Splitter
    • Hot Selling 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc PLC Fiber Optic Audio Splitter
    • Hot Selling 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc PLC Fiber Optic Audio Splitter
    • Hot Selling 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc PLC Fiber Optic Audio Splitter
    • Hot Selling 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc PLC Fiber Optic Audio Splitter
  • Hot Selling 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc PLC Fiber Optic Audio Splitter

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: S1

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: overeen te komen
    Prijs: Negotiable
    Verpakking Details: 1pcs per karton
    Levertijd: 1pcs per karton
    Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Levering vermogen: 70000pcs/Month
    Contact nu

    Gedetailleerde informatie

    Product: PLC Vezel Optische Splitser Werkende Golflengte: 1260-1650
    Terugkeerverlies: 55/50 Gerichtheid: 55
    Toepassing: FTTX-systeem Eigenschap: uitstekende mechanisch
    Vezeltype: SMF-28e of gespecificeerde klant, Douane, G.657A met 0.9mm losse buis, Singlemode of multimode, G657 Werkende Temperatuur: -40℃ aan 85℃, -40~+85C, -20 to75, -20~+80℃, -40 tot +85 graad
    Type: 1x32, 1x16, 1x4, APC, PLC Splitser Schakelaartype: LC, ST, FC, SC, SC/APC
    Hoog licht:

    PLC Vezel Optische Audiosplitser

    ,

    1X2 vezel Optische Audiosplitser

    ,

    1X4 optische audiokabelsplitser

    Productomschrijving

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel Optische Audiosplitser

     

    Snel Detail:

    1. Naam: PLC splitser
    2. Type: 1×2, 1×4, 1×8, 1×16, 1×32, 1×64
    3. Wijze: Singlemode
    4. Vezeltype: G652D, G657A1, G657A2
    5. Kabeljasje: PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    6. Kabellengte: 1M, aangepaste 1.5m…

    Beelden:

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser 0Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser 1

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser 2

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser 3

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser 4

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser 5

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser 6

     

    Beschrijving:
     
    PLC de splitser is gebaseerd op de Vlakgolfgeleidertechnologie.
    Wij kunnen gehele reeks de splitsersproducten van 1xN verstrekken en 2xN-die voor specifieke toepassingen worden gemaakt.
     
    Eigenschappen:

    1. Laag Toevoegingsverlies
    2. Brede Werkende Golflengte: Van 1260nm aan 1650nm
    3. Uitstekende Milieu & Mechanische Stabiliteit
    4. Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit
    5. Lage PDL (Polarisatie Afhankelijk Verlies)
    6. Compact Ontwerp

     
    Toepassingen:

    1. Van FTTX (FTTB, FTTH, FTTC) de Systemen
    2. Passief Optisch Netwerk (PON)
    3. Kabeltelevisie (CATV)
    4. Optisch Signaaldistributie

     
    Specificatie:

    Lijst 1 – 1×N-PLC Splitser
     

    Parameters 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64
    Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
    Vezeltype G657A of gespecificeerde klant
    Toevoegingsverlies (dB) (P/S-Rang) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.9 20.5/21.0
    Verliesuniformiteit (dB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0
    Terugkeerverlies (dB) (P/S-Rang) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35
    Gerichtheid (dB) 55 55 55 55 55 55
    Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5
    Temperatuurstabiliteit (- 40~85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
    Werkende Temperatuur (℃) -40~85
    Opslagtemperatuur (℃) -40~85
    Pakket Staalbuis of ABS

     

     

    Lijst 2 – 2×N-PLC Splitser
     

    Parameters 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64
    Werkende Golflengte (NM) 1260~1650
    Vezeltype G657A of gespecificeerde klant
    Toevoegingsverlies (dB) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0
    Verliesuniformiteit (dB) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2
    Terugkeerverlies (dB) (P/S-Rang) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
    Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4
    Gerichtheid (dB) 55 55 55 55 55 55
    Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
    Temperatuurstabiliteit (- 40~85 ℃) (dB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5
    Werkende Temperatuur (℃) -40~85
    Opslagtemperatuur (℃) -40~85
    Pakket Staalbuis of ABS

     
    Nota's:

    1. Gespecificeerd zonder schakelaars.
    2. Voeg een extra 0.15dB-verlies per schakelaar toe.

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     
    Onze dienst:

    1. Wij konden uw firmanaam op de kabel drukken.
    2. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    3. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    4. Alle die producten zijn 100% volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.

     
    Bedrijfsinformatie:

    1. Wij bouwen en leveren PLC splitser en apparaten om de markteisen te ontmoeten.
    2. Wij bieden naar maat gemaakte producten aan, kunt u tot om het even welke lengte, om het even welke combinatie, op maat gemaakte producten opdracht geven geschikt voor uw behoefte.
    3. Wij hebben een volledige reeks van systeem voor kwaliteitscontrole en waarborgen de hoogte - kwaliteit van onze producten.

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser 7

    Hete Verkopende Plc van 1X2 1X4 1X8 1X16 1x32 Sc/Upc Vezel optische audiosplitser 8

     

     

    1.Why kiezen TTI-VEZEL?
    (1) Professionele fabrikant: Lage MOQ, vrije steekproeven is beschikbaar.
    (2) Kwaliteitsborging: Hoge stal - kwaliteit.
    (3) Klantenoplossingen: Snel.
    (4) Win-Win Prijs: Sparen veel kost, brengen meer voordelen voor klanten.

    2.Do u keurt OEM, ODM goed?
    Ja, keuren wij hen goed.

    3.Can u drukt ons EMBLEEM?
    Zeker, kan Uw EMBLEEM op de dozen, of producten worden gedrukt.

    4.What is de methode van verzending?
    Wij keuren al verzending, zoals Levering, oceaanvervoer goed, vervoer over land, luchthavenvervoer.

    5.What is de Betaling?
    Wij keuren alle betalingen, zoals LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Geldgram goed.