De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

Hoge Optische de Vlecht Simplex Multi van de Geloofwaardigheidsvezel - Vezelsst Laag Toevoegingsverlies

Hoge Optische de Vlecht Simplex Multi van de Geloofwaardigheidsvezel - Vezelsst Laag Toevoegingsverlies

    • High Credibility Fiber Optic Pigtail Simplex Multi - Fibers ST Low Insertion Loss
    • High Credibility Fiber Optic Pigtail Simplex Multi - Fibers ST Low Insertion Loss
  • High Credibility Fiber Optic Pigtail Simplex Multi - Fibers ST Low Insertion Loss

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS, ISO9001
    Modelnummer: Vriespunt-1

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/plastic doos
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 7000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Modelnaam: Optische vezelkabel Connector: SC FC ST LC MPO MU MTRJ D4 SMA…
    Type vezel: singlemode, multimode Vezeltelling: 1~144-multi-vezels
    Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Kabeltype: PVC LSZH OFNR OFNP
    kleur: Kleuren

    Singlemode Simplexst van de Vezel Optische Vlecht Uitstekende Mechanische Duurzaamheid

     

     

    Beschrijving van de vezel de Optische Vlecht:


    De vezelvlechten is korte optische vezel permanent in bijlage aan een bron, detector of ander vezel optisch apparaat aan de ene kant en een optische schakelaar bij andere.

     

    Eigenschappen van de vezel de Optische Vlecht:

    Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
    Uitstekende mechanische duurzaamheid
    Hoge geloofwaardigheid en stabiliteit
    Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid


    Toepassing van de vezel de Optische Vlecht:


    FTTX+LAN

    Het testen materiaal
    Telecommunicatie

    Optische vezel CATV
    Optisch communicatiesysteem

     

    De Ordeinformatie van de vezel Optische Vlecht:

     

    Vezel OpticPigtail
    Schakelaartype Ceramische Metalen kap
    Beëindigengezicht

    Kabeldiameter

    (mm)

    Simplex/Duplex Enige wijze
    /Multi-mode

    Lengte

    (meter)

    FC PC/UPC/APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/Duplex SM/MM Aangepast
    Sc PC/UPC/APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/Duplex SM/MM Aangepast
    ST PC/UPC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/Duplex SM/MM Aangepast
    LC PC/UPC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex/Duplex SM/MM Aangepast
    MU PC/UPC Φ0.9, Φ2 Simplex/Duplex SM/MM Aangepast
    MTRJ PC/UPC Φ0.9, Φ2 Duplex SM/MM

    Aangepast

     

     

     

    Verpakking & Levering van de vezel de de Optische Vlecht:

     

    Verpakkingsdetails: Individueel pakket
    Haven: Shenzhen
    Levertijd: Verscheept in 7 dagen na betaling

     

     

     

    Specificatie van de vezel de Optische Vlecht:

     

    Technische Norm van de vezel de optische vlecht:
    Toevoegingsverlies: PC≤ 0.2dB, UPC≤ 0.2dB, APC≤ 0.3dB; Typical0.1dB;
    Terugkeerverlies: SM PC≥ 50dB, UPC≥ 55dB, APC≥ 65dB;
    MM. PC≥ 35dB, UPC≥35dB
    Uitwisselbaarheid: ≤ 0.2dB
    Zoute Nevel: ≤ 0.2dB
    Herhaalbaarheid: (1000 keer) ≤ 0.1dB
    Trilling: (550Hz 1.5mm) ≤ 0.1dB
    Op hoge temperatuur: (+85 ondersteunen 100 uren) ≤ 0.2dB
    Lage Temperatuur: (- 40 ondersteunen 100 uren) ≤ 0.2dB
    Temperatuur in een cirkel: (- 40+85 ondersteunen 100 uren) ≤ 0.2dB
    Vochtigheid: (+25+65 93 RECHTS 100 uren) ≤ 0.2db
    Gecompenseerde top: 0μ m≤ ≤ 50μ m
    Straal van Kromming: 7mm≤ ≤ 25mm
    Kabeltype: Simplex, Duplex, Fan-Out;
    Schakelaartype: LC, SC, FC, ST, MU, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI,
    ESCON enz.
    Vezelwijze: SM (enige wijze) G652D, G655, G657,
    (Multimode) MM.; G651.1 (50/125, 62.5/125, 10Gb/s 50/125)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Hoge Optische de Vlecht Simplex Multi van de Geloofwaardigheidsvezel - Vezelsst Laag Toevoegingsverlies

     

     

    Hoge Optische de Vlecht Simplex Multi van de Geloofwaardigheidsvezel - Vezelsst Laag Toevoegingsverlies

     

     

    1.Why kiezen TTI-VEZEL?
    (1) Professionele fabrikant: Lage MOQ, vrije steekproeven is beschikbaar.
    (2) Kwaliteitsborging: Hoge stal - kwaliteit.
    (3) Klantenoplossingen: Snel.
    (4) Win-Win Prijs: Sparen veel kost, brengen meer voordelen voor klanten.

    2.Do u keurt OEM, ODM goed?
    Ja, keuren wij hen goed.

    3.Can u drukt ons EMBLEEM?
    Zeker, kan Uw EMBLEEM op de dozen, of producten worden gedrukt.

    4.What is de methode van verzending?
    Wij keuren al verzending, zoals Levering, oceaanvervoer goed, vervoer over land, luchthavenvervoer.

    5.What is de Betaling?
    Wij keuren alle betalingen, zoals LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Geldgram goed.

     

    Contact:

    Yuyan Xie

    Telefoon/Whatsapp/Wechat/0086-15675814378

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Yuyan Xie

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten