De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Vast/stop Optisch de Demper Plastic FC/APC Mannetje van de Typevezel aan Vrouwelijke Singlemode

Vast/stop Optisch de Demper Plastic FC/APC Mannetje van de Typevezel aan Vrouwelijke Singlemode

    • Fixed / Plug Type Fiber Optic Attenuator Plastic FC/APC Male To Female Singlemode
    • Fixed / Plug Type Fiber Optic Attenuator Plastic FC/APC Male To Female Singlemode
    • Fixed / Plug Type Fiber Optic Attenuator Plastic FC/APC Male To Female Singlemode
    • Fixed / Plug Type Fiber Optic Attenuator Plastic FC/APC Male To Female Singlemode
  • Fixed / Plug Type Fiber Optic Attenuator Plastic FC/APC Male To Female Singlemode

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: TTI
    Certificering: CE RoHS ISO9001
    Modelnummer: FC verzwakker

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1 stuk
    Verpakking Details: PE-zak en karton
    Levertijd: 5-7 werkdagen
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Toepassing: Telecommunicatie kleur: Op maat
    Vezeltype:: SM/MM. Materiaal: Plastic
    Optische connector: FC SC LC ST Vezelwijze: Singlemode of Multimode

    Vezel Optisch Demper Vast type of Stoptype FC/APC Mannetje aan Vrouwelijke Singlemode

     

    Specificatie

    Werkende golflengte: SM: 1200-1600nm of 1310nm, 1550nm&MM: 850nm, 1300nm
    Terugkeerverlies: Minder dan 50dB (SPC)
    Minder dan 55dB (UPC)
    Minder dan 65dB (APC)
    Verminderingsnauwkeurigheid: +/0,5 (1-10) of +/- 1,0 (11-30)
    Polarisatie Afhankelijk Verlies: Minder dan 0.2dB
    Maximum Optische Inputmacht: 200mW
    Werkende Temperatuur: -40 ~ +80 C

     

    Verrichtingsgolflengte SM: 1200 aan 1600nm of 1310/1550nm
    MM.: 850nm, 1300nm
    Terugkeerverlies ≥ 50 db (PC)
    ≥ 55 db (UPC)
    ≥ 65 db (APC)
    Verminderingsnauwkeurigheid +/0,5 db voor 1 aan 5db-vermindering
    +/-10% voor 6 aan 30db-vermindering
    Polarisatie Afhankelijk verlies ≤ 0.2db
    Maximum optische Inputmacht 200mW
    Werkende Temperaturenwaaier -40 aan + 80 graad

    Het opdracht geven van tot Opties

    Schakelaartype Toepassing Golflengte Vermindering
    FC

    PC

    UPC

    APC

    1310nm

    1550nm

    1310/1550nm

    1, 2, 3, ....., 25db

     

    Toepassing

    CATV

    Telecommunicatienetwerken

    Testmateriaal

    Metro

    Locale area networken (LANs)

    Gegevens - verwerkingsnetwerken

    Multimedia

    Gigabit Ethernet

    Actieve apparaat/Zendontvanger

     

    Eigenschappen

    Volgzame Bellcore

    Golflengteonafhankelijke (DWDM)

    Duurzaamheid (goed over 100mw)

    Eenvoudige en Betrouwbare structuur

     

    Het opdracht geven van tot Informatie:

    LC/UPC-SM-5dB-Female&Male

    Stap 1: Schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MU

    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC

    Stap 3: Type: Single-mode, Multimode

    Stap 4: Vermindering: 1-10dB (1dB-stap), 15, 20, 25, 30dB

    Stap 5: Wijze: Vast, Veranderlijke Female&Male, In-line,

    Stap 6: Golflengte: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300n

    Vast/stop Optisch de Demper Plastic FC/APC Mannetje van de Typevezel aan Vrouwelijke Singlemode

    Vast/stop Optisch de Demper Plastic FC/APC Mannetje van de Typevezel aan Vrouwelijke Singlemode

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten