De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productenglasvezel-adapter

De blauwe van de Adaptersc van de Vezel Optische Audiokabel Duplexkoppeling Singlemode voor Local area network

De blauwe van de Adaptersc van de Vezel Optische Audiokabel Duplexkoppeling Singlemode voor Local area network

    • Blue Fiber Optical Audio Cable Adapter SC Duplex Coupler Singlemode For Local Area Network
    • Blue Fiber Optical Audio Cable Adapter SC Duplex Coupler Singlemode For Local Area Network
  • Blue Fiber Optical Audio Cable Adapter SC Duplex Coupler Singlemode For Local Area Network

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: TTI
    Certificering: CE / ISO9001 /ROSH
    Modelnummer: SC Adapter

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 0.6~0.8 usd/pc
    Verpakking Details: PE
    Levertijd: 2-3 workding dagen
    Betalingscondities: L/C, T/T, Paypal
    Levering vermogen: 20000pcs/day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: SC Adapter Toepassing: Lokaal Gebiedsnetwerk
    Certificering: CE / ISO9001 Pakket: PE
    kabelhoeveelheid: Duplex Kerntype: Singlemode

    Singlemode Blauwe Duplex de Vezel Optische Koppeling van Sc van de Vezel Optische Adapter die in Local area network wordt gebruikt

     

     

    a: Eigenschappen:

     

    1: Toevoegingsverlies: Minder dan 0.2dB

     

    2: Terugkeerverlies: 45dB/PC, 55dB/UPC, 65dB/APC

     

    3: Retentivity: 200-600g

     

    4: Herhaalbaarheid (1.000 keer): Minder dan 0.2dB

     

    5: Hoge precisiegroepering

     

    6: Compact ontwerp

     

     

    B: Toepassingen:

     

    1: Telecommunicatienetwerken

     

    2: Testmateriaal

     

    3: Locale area networken (LANs)

     

    4: Gegevens - verwerkingsnetwerken

     

    5: CATV

     

    6: Flardpaneel, het kader van de optische vezeldistributie

     

    c: Specificatie 

     

    Punt SM (UPC) SM (APC) MM. (PC)
    Toevoegingsverlies (dB) ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
    Repetitief karakter (dB) ≤0.1 ≤0.1 ≤0.1
    Uitwisselbaarheid (dB) ≤ 0,2
    Stoptijd (tijden) 500-1000
    Werkende Temperatuur (°C) -25~85
    Vochtigheid 95%
    Kokermateriaal Zirconiumdioxyde Zirconiumdioxyde Fosfoor
     
    Brons

     

    D: Productbeelden 

     

    De blauwe van de Adaptersc van de Vezel Optische Audiokabel Duplexkoppeling Singlemode voor Local area networkDe blauwe van de Adaptersc van de Vezel Optische Audiokabel Duplexkoppeling Singlemode voor Local area network

     

     

     

     

     

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Yuyan Xie

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten