De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

Het wijfje aan Mannelijk Type bevestigde de Optische Multimode Hoge Precisie van van Dempersc/LC

Het wijfje aan Mannelijk Type bevestigde de Optische Multimode Hoge Precisie van van Dempersc/LC

    • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision
    • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision
    • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision
    • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision
  • Female To Male Type Fixed Optical Attenuator SC / LC Multimode High Precision

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: TTI
    Certificering: CE /ROSH /ISO9001
    Modelnummer: Verzwakker

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 10pcs
    Prijs: 0.5~0.8usd/pcs
    Verpakking Details: PE Bag
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Betalingscondities: L/C, T/T, Paypal
    Levering vermogen: 5000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Verzwakker Type: Vrouw aan mannelijke
    Toepassing: LAN, CATV Pakket: PE
    Certificering: ISO9001 verlies terug: UPC>35db

    Wijfje aan Mannelijke Optische de Dempersc van de Typevezel/LC/multimode Demper

     

    A: Beschrijving 

     

    Worden de vezel optische dempers gebruikt in de vezel optische mededelingen om de optische vezelmacht op een bepaald niveau te verminderen, is het het meest meestal gebruikte type vrouwelijk aan mannelijke stoptype vezel optische demper, heeft het de optische vezelschakelaar aan één kant en de overkant is een vrouwelijke optische adapter van de typevezel, naam van de vezel is de optische demper gebaseerd op het schakelaartype en het verminderingsniveau. Betekent de de vezel optische demper van Sc 5dB deze demper Sc-vezel optische schakelaar gebruikt en het het niveau van de optische vezelmacht door 5dB kan verminderen. Is de algemeen gebruikte verminderingswaaier van 1dB aan 20dB

     

    B: Eigenschap 

     

    a) Hoge precisie 

     

    b) Goede stabiliteit 

     

    c) Maximum verrichtingsmacht (1w)

     

    d) Goed voor hoge krachtbron 

     

    e) Verwijderbare structuur, gemakkelijk te herstellen 

     

    C: Specificatie 

     Verminderingswaarde 1dB ~ 30dB
     Werkende Golflengte 850 ~ 1310nm 62,5 of Multimode 50um
     Premie
    Terugkeerverlies         UPC >55dB
            APC >65dB
    Verminderingsnauwkeurigheid          1 ~ 7 dB ±0.5dB
             8 ~ 12 dB ±0.7dB
            13 ~ 17 dB ±1.0dB
            18 ~ 25 dB ±1.3dB
        Maximum Optische Inputmacht 1000mW
        Polarisatie Afhankelijk Verlies ≤0.1dB
        Werkende Temperatuurwaaier -40 tot 75
        Waaier van de opslagtemperatuur -40 tot 85
         Vochtigheid 95%RH

     

    D: Productbeeld 

    Het wijfje aan Mannelijk Type bevestigde de Optische Multimode Hoge Precisie van van Dempersc/LC

     

    Het wijfje aan Mannelijk Type bevestigde de Optische Multimode Hoge Precisie van van Dempersc/LC

     

    Het wijfje aan Mannelijk Type bevestigde de Optische Multimode Hoge Precisie van van Dempersc/LC

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Yuyan Xie

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten