De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Media Converter

Singlemode LC-de media van de Haven20km vezel convertor Ondersteunende debietcontrole

Singlemode LC-de media van de Haven20km vezel convertor Ondersteunende debietcontrole

    • Singlemode LC Port 20KM fiber media converter Supporting flow control
    • Singlemode LC Port 20KM fiber media converter Supporting flow control
    • Singlemode LC Port 20KM fiber media converter Supporting flow control
    • Singlemode LC Port 20KM fiber media converter Supporting flow control
  • Singlemode LC Port 20KM fiber media converter Supporting flow control

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS
    Modelnummer: FMC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 5 stuks
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/box
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 2000pcs/week
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving

     

    Singlemode LC-Haven 20KM vezelmedia convertor Ondersteunende datatransportbesturing

     

     

    Beschrijving:


    Deze de Vezelmedia van Reeksgigabit Convertor kan optisch-Elektrische Ethernet-signalen tussen 10/100/1000M UTP interface (TX) en 1000M optische vezelinterface (FX) omzetten.
     


    Eigenschappen:

    1. Het steunen van het maximum pakket van 1536 byteethernet
    2. Het steunen van datatransportbesturing
    3. De goedkeuring van interne voeding
    4. De UTP-haven steunt de verbinding van autooversteekplaats mdi/mdi-x.
    5. Multimode Vezel: de maximum afstand tot 224m/550m
    6. Singlemode Vezel: de maximum afstand tot 100km


    Technische Beschrijvingen:

     

    1. Werkende norm:

     

    IEEE802.3 10base-t Ethernet
    IEEE802.3u 100BASE-TX/FX snel-Ethernet
    IEEE802.3x

    2. MAC-adreslijst: 1K

    3. Gegevensbuffer: 128Kb RAM

    4. Schakelaar: UTP: RJ-45,10/100Mbps; Vezel: Sc, 100Mbps

    5. Kabel:

    UTP: Kat. 5 UTP (de maximum afstand op to100m)

    (Singlemode) vezel: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (de maximum afstand tot 90km)

    6. Datatransportbesturing

    Volledig - duplex: IEEE802.3x

    Half - duplex: tegendruk

    7. Leiden: Macht, FX 100, FX-Verbinding/Akte, TX 100, TX FDX, TX-Verbinding/Akte.

    8. Macht: Input: AC 110~265V of gelijkstroom: - 36V~-72V

    Output: Gelijkstroom 5V 1A

    9. Omzettingswijze: Middelgrote omzetting

    10. MTBF: 80.000 uren

    11. Omgevingstemperatuur: 0 ~ +50℃

    12. Opslagtemperatuur: - 20 ~ +70℃

    13. Vochtigheid: 5% ~ 95%

    14. Afmetingen:

    Externe macht: 26 (hoogte) x 70 (breedte) x 94 (lengte) mm

    Interne macht: 30 (hoogte) x 110 (breedte) x 140 (lengte) mm

     

     

    Vezelinformatie:

     

    Model Schakelaar Vezeltype Maximum afstand Golflengte TX macht Gevoeligheid Verbindingsbegroting
    GM Sc Multimode 224/ 550m 850nm -11~-3dBm -18dBm 7dBm
    Gs-20 Sc Singlemode 20km 1310nm -10~-3dBm -21dBm 11dBm
    Gs-40 Sc Singlemode 40km 1310nm -4~0dBm -25dBm 21dBm
    Gs-60 Sc Singlemode 60km 1310nm 0~3dBm -26dBm 26dBm
    Gs-80 Sc Singlemode 80km 1550nm -2~2dBm -26dBm 24dBm
    Gs-100 Sc Singlemode 100km 1550nm 1~3dBm -27dBm 28dBm
    Gw01/02-20 Sc Singlefiber 20km 1310/1550nm -11~-5dBm -23dBm 12dBm
    GW01/02-40 Sc Singlefiber 40km 1310/1550nm 5-8~0dBm -26dBm 21/18dBm
    GW01/02-60 Sc Singlefiber 60km 1310/1550nm 0/-5~2dBm -26dBm 26/21dBm
    Gw01/02-80 Sc Singlefiber 80km 1490/1550nm -2~3dBm -26dBm 24dBm
    Gas-1 SFP MM/SM/WDM 0~80KM 850nm/1310nm/1550nm      


     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)


    Onze dienst:

    1. Wij konden uw firmanaam op de kabel drukken.
    2. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    3. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    4. Alle die producten zijn 100% volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.

    Singlemode LC-de media van de Haven20km vezel convertor Ondersteunende debietcontroleSinglemode LC-de media van de Haven20km vezel convertor Ondersteunende debietcontroleSinglemode LC-de media van de Haven20km vezel convertor Ondersteunende debietcontrole

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: vicky

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten