De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

LC het duplexkoord van Multimode Vezel Optische Flard met 3,0 vezel optische kabel

LC het duplexkoord van Multimode Vezel Optische Flard met 3,0 vezel optische kabel

    • LC Duplex Multimode Fiber Optic Patch Cord with 3.0 fiber optic cable
    • LC Duplex Multimode Fiber Optic Patch Cord with 3.0 fiber optic cable
    • LC Duplex Multimode Fiber Optic Patch Cord with 3.0 fiber optic cable
    • LC Duplex Multimode Fiber Optic Patch Cord with 3.0 fiber optic cable
  • LC Duplex Multimode Fiber Optic Patch Cord with 3.0 fiber optic cable

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China is
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS, ISO
    Modelnummer: Lc-LC

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: in 2-4 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, BORG, Paypal, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 7000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Type vezel: OS2 OM1 OM2 OM3 OM4 Type connector: SC LC ST FC MU MTRJ MPO D4
    Lengte: 1M, 2M, 3M… Toevoegingsverlies: <0>
    Materiaal: PE VAN PVC LSZH OFNR OFNP Jasjekleur: Sinaasappel, Geel, Aqua of anderen
    Vezeltelling: Simplex, Duplex, 4,6,8,12,24….144cores Pools: PC, UPC, APC

     

    LC het simplex/Duplexkoord van het Vezel Optische Flard met Laag Toevoegingsverlies

     

    Snelle Details:

    1. Type: LC lood van het vezel het optische flard
    2. Wijze: 9/125, 50/125, 62.5/125, OM3, OM4
    3. Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC, APC
    4. Kabelkern: Simplex, Duplex
    5. Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
    6. Kabelkleur: Sinaasappel, Aqua, Volient

     

    Eigenschappen:

    • Coëfficiënt met grote trekspanning en spanningscoëfficiënt
    • Geschikt voor toepassing, hoogst veiligheid
    • Toepassing zonder schade aan kabel
    • Vervaardiging zonder schade aan kabel
    • Kostenknipsel voor onderhoud

     

    Toepassingen:

    • Machineruimte
    • FTTH
    • Gebiedsnetwerk
    • Testmateriaal
    • Nationale defensie
    • De sensor van FO
    • Licht communicatiesysteem
    • Het gemeenschappelijke systeem van antennetv

     

    Specificatie:

    Punt Multimode
    Metalen kap Beëindigen-Gezicht PC UPC
    Tussenvoegselvermindering ≤0.3dB ≤0.3dB
    Terugkeerverlies ≥35dB ≥40dB
    herhaalbaarheid ≤0.1dB ≤0.1dB
    Verrichtingstemperatuur -20°C~+70°C (PVC) /- 40°C~+90°C (LSZH/PU)
    Buitendiameter 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

     

    Verpakking:
    Één stuk per PE zak met stoketiket (wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.)

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

    LC het duplexkoord van Multimode Vezel Optische Flard met 3,0 vezel optische kabelLC het duplexkoord van Multimode Vezel Optische Flard met 3,0 vezel optische kabel

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Jacky Liao

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten