De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische vezelkabel

ST Las op Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 Aqua 3 Meters voor Telecommunicatienetwerken

ST Las op Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 Aqua 3 Meters voor Telecommunicatienetwerken

    • ST Splice On Fiber Optic Pigtail Multimode OM3 Aqua 3 Meters For Telecommunication Networks
    • ST Splice On Fiber Optic Pigtail Multimode OM3 Aqua 3 Meters For Telecommunication Networks
  • ST Splice On Fiber Optic Pigtail Multimode OM3 Aqua 3 Meters For Telecommunication Networks

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Guangdong, China
    Merknaam: TTI
    Certificering: ROHS, SGS, ISO9001
    Modelnummer: Vriespunt-OM1

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 20st
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: 1pcs/pe-zak
    Levertijd: 3-5 dagen
    Betalingscondities: T/T, Western Union, Maandelijkse regeling
    Levering vermogen: 7000pcs/dag
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Modelnaam: Optische vezelkabel Connector: SC FC ST LC MPO MU MTRJ D4 SMA…
    Type vezel: singlemode, multimode Vezeltelling: 1~144-multi-vezels
    Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Kabeltype: PVC LSZH OFNR OFNP
    kleur: Oranje

    ST Las op Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 Aqua, 3 Meters

     

    Wij voorzien van de de wijzevezel van FC/UPC de Enige Optische Vlechten van concurrerende prijs. Wij leveren Vezel van de kwaliteitsfc/upc de Enige wijze de Optische Vlechten Indvidual-Vlechten zijn die 3 meters lang met het buitenjasje van 900um zijn. Ideaal voor fusie het verbinden.
    Wij bieden ook naar maat gemaakte specificatievlechten aan, alstublieft ons voor details contacteren.

    De eigenschappen van FC/UPC kiezen de Optische Vlechten van de wijzevezel uit:
    1) Superieure gekwalificeerde standaardpc, APC, UPC, SPC-het oppoetsen;
    2) 100% optische test: Toevoegingsverlies: ≤0.3 (PC); ≤0.2 (APC); ≤0.2 (UPC); ≤0.3 (SPC);
    3) 100% optische test: Terugkeerverlies: ≥45 (PC); ≥60 (APC); ≥55 (UPC); ≥50 (SPC);
    4) φ0.9mm, φ2.0mm, facultatieve kabel φ3.0mm;
    5) Enige wijze (9125) of multi beschikbare wijze (50/125 of 62.5/125) vezel;
    6) FC, DE SCHAKELAAR VAN SC, VAN LC, MU, ST, VAN MT-RJ, ENZ.-
    7) Simplex en duplex beschikbare schakelaar; 8) Goede uitwisselingscapaciteit en goede duurzaamheid;
    9) Beschikbaar in vezelbos, lintfan-out, beschikbare vlecht;
    10) Voldoet van de kerngr. 326 van ISO9001, van ROHS en van de Klok de kern aan normen;
    11) De aangepaste specificaties worden ingestemd met.

    De toepassingen van FC/UPC kiezen de Optische Vlechten van de wijzevezel uit:
    1) CATV, metro testmateriaal;
    2) Telecommunicatienetwerken;
    3) Locale area networken (LAN);
    4) Breed gebiedsnetwerken (WAN);
    5) Gebouwinstallaties;
    6) Gegevens - verwerkingsnetwerken;
    7) Video en militaire actieve apparatenbeëindiging.

    Wij leveren de de vezel optische kabels van Sc UPC en de schakelaars, adapters, dempers FC/UPC wordt gebruikt in multimedia, CATV, en gebouwinstallatie.

     

     

     

    Eigenschappen:

    • Voldoet van de kerngr. 326 van ROHS en van de Klok de kern aan normen
    • Zonder meerprijs Beschikbare douaneconfiguraties
    • Beschikbaar in vezelbos, lintfan-out, beschikbare vlecht
    • FC, LC, ST, SC, MTRJ, MU, MPO, D4, FACULTATIEVE SMA
    • Metalen kap van Beëindigen-gezicht: PC, UPC, APC
    • Pvc, LSZH, OFNR, OFNP-facultatieve vezelkabel
    • Fabrieks100% test vóór verzending
    • Laag toevoegingsverlies en hoog terugkeerverlies
    • In series vervaardigde & Individuele Testverslagen

     

    Toepassingen:

    • Geschikt voor paneel van het vezel het optische flard
    • Telecommunicatienetwerken
    • Vezel optische communicatienetwerken
    • CATV, LAN, WAN, Test&measurement

     

    Specificatie:

     

    Parameter Enige Wijze Multiwijze
    Basis Vezelschakelaar FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, MPO
    Metalen kap Beëindigen-Gezicht PC UPC APC UPC
    Toevoegingsverlies ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB ≤0.2bB
    Terugkeerverlies ≥50dB ≥55dB ≥60dB ≥35dB
    Ceramische Metalen kapspecificatie 125.5um concentriciteitsafwijkingen:<> 127um concentriciteitsafwijkingen:<>
    Geschikte Vezel 9/125um 50/125um, 62.5/125um
    Beëindigen-gezicht Meetkunde Straal van Kromming 7~25mm 5~12mm N/A
    Vezeluitsteeksel ≤50nm ≤100nm N/A
    Vezel onder Besnoeiing ≤100nm ≤100nm N/A
    Topcompensatie ≤50um
    Mechanisch Ruilbaarheid ≤0.2dB
    Zoute Nevel ≤0.1dB
    Daling ≤0.2dB (1.5M, 5 dalingen)
    Trilling IL ≤0.2dB (550Hz, 1.5mm)
    Herhaalbaarheid ≤ 0.1dB (1000 keer)
    Duurzaamheid > 1000 keer
    Werkende Temperatuur -40°C ~ +85°C

     

    Het opdracht geven van tot Informatie:

     

    Stap 1: Schakelaartype: SC, LC, ST, FC, MTRJ, MU, MPO, MTP

    Stap 2: Metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC OF APC

    Stap 3: Vezeltype: Enige Wijze (SM) of Multimode (MM.)

    Stap 4: Kabelkern: Simplex of Duplex

    Stap 5: Kabeldiameter: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm

    Stap 6: Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast

    Stap 7: Kabeltype: PVC, LSZH, OFNR, OFNP…

    Stap 8: Kabelkleur: Geel, Oranje, Wit, Blauw, Groen, Rood,…

     

    Het verschepen:

    1. Huis-aan-huis: door uitdrukkelijk (zoals DHL, UPS, TNT, Fedex enz.)
    2. Luchthaven aan Luchthaven: door de lucht
    3. Zeehaven aan Zeehaven: door overzees (onze plaats Shenzhen is een zeehaven.)

     

    Onze dienst:

    1. De standaard en aangepaste OEM producten van kleine aan grote hoeveelheid zijn welkom.
    2. Naleving van de globale milieuindustrie met de normen van RoHS en SGS.
    3. Alle producten zijn 100% die volledig door onze technische deskundigheid wordt getest.
    4. Onze de garantieperiode van het flardkoord is één jaar.

     

    Verpakking:

    Één stuk per PE zak met stoketiket (wij konden het embleem van de klant in het etiket toevoegen.)

     

     

    ST Las op Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 Aqua 3 Meters voor TelecommunicatienetwerkenST Las op Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 Aqua 3 Meters voor Telecommunicatienetwerken

     

     

    ST Las op Vezel Optische Vlecht Multimode OM3 Aqua 3 Meters voor Telecommunicatienetwerken

     

     

    1.Why kiezen TTI-VEZEL?
    (1) Professionele fabrikant: Lage MOQ, vrije steekproeven is beschikbaar.
    (2) Kwaliteitsborging: Hoge stal - kwaliteit.
    (3) Klantenoplossingen: Snel.
    (4) Win-Win Prijs: Sparen veel kost, brengen meer voordelen voor klanten.

    2.Do u keurt OEM, ODM goed?
    Ja, keuren wij hen goed.

    3.Can u drukt ons EMBLEEM?
    Zeker, kan Uw EMBLEEM op de dozen, of producten worden gedrukt.

    4.What is de methode van verzending?
    Wij keuren al verzending, zoals Levering, oceaanvervoer goed, vervoer over land, luchthavenvervoer.

    5.What is de Betaling?
    Wij keuren alle betalingen, zoals LC, TT, DP, DA, Paypal, Western Union, Geldgram goed.

     

    Contact:

    Yuyan Xie

    Telefoon/Whatsapp/Wechat/0086-15675814378

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Yuyan Xie

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten