De Mededeling Technologie van de Shenzhentti Vezel. Co., Ltd.

 

Kies TTI, steek Uw Internet-Tijd aan.

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenFiber Optic verlengstuk

Ceramische Singlemode Multimode van de Vezel Optische Metalen kap voor LC/SC/ST/FC-Schakelaar

Ceramische Singlemode Multimode van de Vezel Optische Metalen kap voor LC/SC/ST/FC-Schakelaar

    • Ceramic Fiber Optic Ferrule Singlemode Multimode For LC/SC/ST/FC Connector
    • Ceramic Fiber Optic Ferrule Singlemode Multimode For LC/SC/ST/FC Connector
  • Ceramic Fiber Optic Ferrule Singlemode Multimode For LC/SC/ST/FC Connector

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: China
    Merknaam: TTI
    Certificering: CE . ISO9001
    Modelnummer: Vezel verlengstuk

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 100ST
    Prijs: 0.8~1.2usd/pcs
    Verpakking Details: PE Bag
    Levertijd: 2-3 werkdagen
    Betalingscondities: L/C, T/T, Paypal
    Levering vermogen: 20000pcs/day
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Naam van het product: Vezel verlengstuk OD: 1.25 / 2.5mm
    Materiaal: Keramische Type connector: SC/LC /ST /FC
    Kerntype: singlemode/multimode Pakket: PE Bag

    1.25mm/2.5mm Ceramische Vezel Optische Metalen kap Singlemode of Multimode voor LC/Sc/ST/FC/Schakelaar

     

     

    Specificatie:
     
    Buitendiameter: (1.2499±0.0005) mm
    Binnendiameter: (0.125+0.001/0) mm
    Concentriciteit: 1.0μm
    Toevoegingsverlies: ≤0.2dB
    terugkeerverlies: ≥60dB
    lengte: (6.50±0.05) mm
     
    Eigenschappen:
     
    Goede verenigbaarheid
    Nauwkeurige mechanische afmetingen
    Goede betrouwbaarheid en stabiliteit
    Volgzaam met RoHS, Bellcore, CEI
     
    Toepassing:
     
    Telecommunicatie
    CATV
    LAN (met inbegrip van FTTx)
    Informatienet
     
    Specificatie 
    Parameter Enige Wijze Multiwijze
    Buitendiameter Ø2.4990
    OD Tolerantie ±0.0005 ±0.001
    Binnendiameter Ø0.125
    Identiteitskaart-Tolerantie +0.001/0 +0.004/0
    Metalen kaplengte 10.5±0.05 10.5+0.05/0.1
    Concentriciteit ≤0.001 ≤0.004
    De Straal van de Beëindigenkromme 15+10/-5
     
    Productbeelden
    Ceramische Singlemode Multimode van de Vezel Optische Metalen kap voor LC/SC/ST/FC-SchakelaarCeramische Singlemode Multimode van de Vezel Optische Metalen kap voor LC/SC/ST/FC-Schakelaar
     
    Ceramische Singlemode Multimode van de Vezel Optische Metalen kap voor LC/SC/ST/FC-Schakelaar

    Contactgegevens
    Shenzhen TTI Fiber Communication Tech.co., Ltd.

    Contactpersoon: Sammy Li

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

    Andere Producten